امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز دوشنبه بیست و سوم فروردین ماه، با حضور رئیس، نایب رئیس بانوان، دبیر و مدیران فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را تبریک و تهنیت گفت و در ادامه بیان کرد: امیدوارم از فیوضات این ماه ارزشمند به نحو شایسته ای بهره مند شویم و بتوانیم به خودسازی که از اهداف دین مبین اسلام است دست پیدا کنیم.

وی با تاکید بر این نکته که جلسه را با حداقل نفرات و با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار کردیم،افزود: بیماری منحوس کرونا شرایط را بسیار پیچیده کرده است به گونه ای که حتی برگزاری مجامع هیئت های استانی را به زمانی که شرایط مساعد شود موکول کردیم.

اسبقیان عنوان کرد: باید در زمینه رعایت شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی چه در زمینه حضور همکاران در فدراسیون و چه در بحث برگزاری اردوهای آمادگی سختگیرانه عمل کنیم تا سلامتی تمامی کارکنان، کادر فنی و ورزشکاران تیم های ملی حفظ شود.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: اولویت اول ما کسب موفقیت کاروان ورزشی کشورمان در مسابقات پارالمپیک توکیو است و در این راستا تلاش می کنیم تا ضمن رعایت پروتکل ها و حفظ سلامتی ورزشکاران، به سمت این هدف مهم گام برداریم.

در ادامه جلسه حمیدی دبیر فدراسیون در خصوص نحوه و زمان برگزاری اردوهای آمادگی تیم های ملی اعزامی به رقابت های پارالمپیک توکیو گزارشاتی را ارائه داد.

کشاورز نوری نیز در خصوص برگزاری مجامع هیئت های استانی پس از مساعد شدن شرایط توضیحاتی را ارائه و همچنین گزارشی از روند فضاسازی محیط فدراسیون در خصوص آغاز ایام ماه مبارک رمضان بیان کرد.

در پایان مدیران حاضر در این جلسه در خصوص برنامه های در دست اقدام واحدهای خود گزارشی را ارائه دادند.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *