امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه، با حضور رئیس، نایب رئیس، دبیر، مشاوران و مدیران فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان ضمن تاکید بر حضور پور شور جامعه ورزش جانبازان و معلولین در انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: حضور و مشارکت در انتخابات بسیار مهم است و به طور حتم ورزشکاران ما همچون گذشته همراه با ملت شریف ایران در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد.

وی در خصوص اهداف فدراسیون برای کسب موفقیت در پارالمپیک افزود: اکنون که فاصله زمانی تا آغاز این رویداد بزرگ نداریم باید با تدبیر، برنامه های ویژه ای را برای حفظ روحیه و انگیزه ورزشکاران در نظر بگیریم تا در کنار آمادگی جسمانی، ملی پوشان با روحیه خوبی راهی مسابقات شوند.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: خوشبختانه به دلیل رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تاکنون مشکلی از نظر سلامتی برای ورزشکاران نداشتیم و تلاش می کنیم با رعایت شیوه نامه ها از سلامتی ورزشکاران محافظت نماییم تا باز هم شاهد افتخار آفرینی ملی پوشان و به اهتزاز در آمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک باشیم.

در ادامه جلسه، حمیدی گزارشی از اردوهای در حال برگزاری، آخرین مرحله رکوردگیری دوومیدانی و همچنین برنامه و اهداف فدراسیون در خصوص برپایی اردوهای آمادگی تیم های ملی جوانان از ابتدای تابستان برای حضور موفق در بازی های پاراآسیایی جوانان بحرین ارائه کرد.

مدیران حاضر در این جلسه در خصوص برنامه های در دست اقدام واحدهای خود گزارشی را ارائه دادند.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *