امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه امروز یکشنبه ششم تیر ماه، با حضور رئیس، سرپرست نایب رئیس، مشاوران و مدیران فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای جلسه اسبقیان بر رعایت شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی از سوی همکاران و تیم های ملی تاکید کردند تا سلامتی کارکنان و ورزشکاران با خطر بیماری کرونا مواجه نشوند.

وی در ادامه ضمن آرزوی توفیق برای دولت جدید، افزود: خوشبختانه شاهد حضور پرشور و گسترده ملت شریف ایران در انتخابات بودیم و ملی پوشان و ورزشکاران ما نیز همراه با آحاد مردم و در لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب در انتخابات حضور پیدا کردند.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: از تلاش تمام همکاران تشکر و قدردانی می کنم که در این مدت در بخش های مختلف با پیگیری و تلاش های شبانه روزی باعث شدند تا رقابت ها، اردوهای تیم های ملی پارالمپیکی و پاراآسیایی به خوبی برگزار شود و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

در ادامه جلسه، دکتر مسجدی سرپرست نایب رئیس فدراسیون در خصوص برنامه های فدراسیون در راستای مصوبات وزرات ورزش و جوانان گزارشی ارائه کردند و به اهمیت نتیجه تست PCR و رعایت درمانی در زمان بیماری تاکید بسیار داشتند تا سلامت کلیه افراد حفظ شود.

مدیران حاضر در این جلسه نیز در خصوص برنامه های در دست اقدام واحدهای خود گزارشی را ارائه دادند.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *