امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه با حضور رئیس، دبیر و مدیران فدراسیون امروز چهارشنبه یکم بهمن ماه برگزار شد.

در این جلسه حمیدی دبیر فدراسیون، درباره اردوهای در حال انجام گزارشی ارائه کرد و به برنامه فدراسیون درخصوص برگزاری اردوهای آینده پرداخت. همچنین او در مورد مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مطالبی را عنوان کرد.

ابراهیمی رئیس کمیته روابط عمومی در مورد نحوه برگزاری مجمع انتخاباتی اصفهان و بازدید از مجموعه ورزشی شهید میثمی این استان، حضور اصحاب رسانه و پوشش خبری مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته و اردوهای تیم ملی و برنامه های پیش رو گزارشی ارائه داد.

در ادامه گلشنی مدیر ورزشی، به ارائه مطالبی در خصوص رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته مردان و بانوان و برنامه مرحله نهایی این مسابقات پرداخت و درباره وضعیت فنی و آمادگی جسمانی ورزشکاران حاضر در اردوهای تیم ملی مطالبی را بیان کرد.

حسین پور سرپرست خزانه داری درباره حمایت های شرکت قهوه بن مانو، حامی لیگ های والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر و برنامه های آن گزارشی ارائه کرد.

کشاورز ترک مدیر آموزشی فدراسیون نیز درباره کارگاه ها و دوره های آموزشی برگزار شده در هیئت ها و فدراسیون صحبت کرد. عسگری مدیر فرهنگی نیز به برنامه های این حوزه در اردو و مسابقات پرداخت.

در پایان اسبقیان رئیس فدراسیون پس از جمع بندی گزارش مدیران، ضمن تشکر از همکاران برای برگزاری رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته مردان در فدراسیون، به اجرای برنامه های فرهنگی در اردوها تاکید کردند و پیگیری و برنامه ریزی کامل مسابقات و اردوها را از اولویت های برنامه مدیران فدراسیون دانستند.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *