امروز صورت گرفت؛

برگزاری جلسه شورای مدیران فدراسیون

جلسه شورای مدیران فدراسیون با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این جلسه با حضور رئیس، دبیر و مدیران فدراسیون امروز یکشنبه نوزدهم بهمن ماه برگزار شد.

در ابتدا اسبقیان رئیس فدراسیون ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر از مدیران و همکاران برای برگزاری رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته و نیز انجام برنامه ریزی برای برپایی اردوها و رقابت های پیش رو در فدراسیون تشکر و به تداوم رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کردند.

نصیری نایب رئیس بانوان در مورد نحوه برگزاری و برنامه ریزی های لازم برای مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته بانوان مطالبی را بیان کرد.

در ادامه گلشنی مدیر ورزشی، به ارائه گزارشی در خصوص مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته مردان پرداخت.

کشاورز نوری مدیر امور استان های فدراسیون نیز گزارشی درباره مجامع عمومی و انتخاباتی هیئت ها که تاکنون برگزار شده ارائه و در مورد برنامه ریزی های صورت گرفته برای مجامع پیش رو صحبت کرد. سید باقری بازرس وعسگری مدیر فرهنگی نیز درباره برنامه های این حوزه در اردو و مسابقات صحبت کردند.

در پایان حمیدی دبیر فدراسیون، تشکیل کارگروه برای اقدامات خواسته شده از سوی وزارت ورزش و جوانان را پیشنهاد داد و اسبقیان ضمن موافقت، دستورات لازم را صادر کرد. همچنین از روابط عمومی به جهت پوشش خبری و هماهنگی برای حضور اصحاب رسانه و پخش مستقیم مسابقات لیگ والیبال که منجر شد تا فعالیت و زحمات همکاران فدراسیون به خوبی نشان داده شود، تشکرو قدردانی کرد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *