سرمربی تیم ملی والیبال نشسته خبر داد:

برگزاری دومین اردوی تیم ملی با ۱۸ بازیکن/ تمرکز بر آمادگی جسمانی و تمرینات تاکتیکی تا پایان سال

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته از آغاز دور جدید تمرینات این تیم از ۱۰ بهمن خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص گفت: تیم ملی در سال آینده سه رویداد مهم را پیش رو دارد که به صورت تقریبی برای هر کدام برنامه ریزی کوتاه مدت سه ماهه انجام شده است.

رضایی افزود: مسابقات لیگ جهانی به میزبانی تبریز که اواخر فروردین ماه سال آینده برگزارمی شود، مسابقات جهانی هلند در تیر ماه و بازی های پاراآسیایی جاکارتا که اواخر مهر ماه برگزار می شود، رویدادهای پیش روی تیم ملی هستند که اردوهای تیم ملی برای آمادگی در هر سه رویداد تدارک دیده شده اند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته خاطر نشان کرد: در اردوی دوم از ۱۸ بازیکن دعوت بعمل آمده که از ۹ بهمن وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین خواهند شد و از ۱۱ اسفند هم سومین و آخرین اردوی تیم ملی در سال جاری برگزار خواهد شد. البته باید گفت که تا پایان سال بیشتر بر تقویت آمادگی جسمانی و تمرینات تاکتیکی تمرکز داریم.

وی گفت: از ۱۸ نفری که در این دو اردو حضور دارند ترکیب تیم ملی برای مسابقات لیگ جهانی را انتخاب می کنیم و اگر در این بین بازیکنان خوبی از لیگ های داخلی شناسایی شوند، به اردوهای مسابقات جهانی و پاراآسیایی دعوت خواهند شد.

داود علیپوریان، محمد خالقی، صادق بیگدلی (تهران)، مهدی بابادی (خراسان‌رضوی)، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری، امیرحسین کفشدار (مازندران)، میثم علیپور(گیلان)، مهرزاد مهروان (البرز)، محمدرضا سبحانی (اصفهان)، احمد ایری، آرش خرمالی، آرش قرهقاپلو، محمد نعمتی (گلستان)، حسین گلستانی (قم)، عیسی زیراهی (مرکزی)، حسین فرزانه (قزوین)، ۱۸ ملی پوش دعوت شده به این اردو هستند که از ۹ بهمن ماه وارد محل برگزاری تمرینات می شوند.

هادی رضایی به عنوان سرمربی، علیرضا معمری و بهمن تاروردی زاده به عنوان مربیان تیم ملی بر تمرینات نظارت دارند و محمد صفری نیزبه عنوان فیزیوتراپ در کنار ملی پوشان حضور دارد.

دومین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی از ۱۰ تا ۱۵ بهمن ماه به سرپرستی فرشید عاشوری در تهران، کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین برپا خواهد بود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *