معاون ورزش قهرمانی فدراسیون خبر داد:

برگزاری رقابت های قهرمانی آسیا فوتبال هفت نفره به میزبانی ایران/ سرمربی جدید تیم ملی به زودی معرفی می شود

محمدرضا گلشنی، معاون ورزش قهرمانی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین از میزبانی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا فوتبال هفت نفره خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: مسابقات قهرمانی آسیا در رشته فوتبال هفت نفره آذر ماه سال ۹۷ به میزبانی کیش برگزار می شود و در حال حاضر مقدمات لازم برای این مسابقات در حال انجام است و تیم های متقاضی نیز هنوز فرصت ثبت نام دارند.

گلشنی افزود: با توجه به اینکه ایران قطب فوتبال هفت نفره در آسیا به شمار می رود و تیم دوم بازی های پارالمپیک ریو نیز هست، پیش بینی می شود بیشتر کشورهای آسیایی از این مسابقات استقبال کرده و به ایران سفر کنند.

معاون ورزش قهرمانی خاطر نشان کرد: همان طور که اعلام شده، فوتبال هفت نفره از دور بعدی بازی های پارالمپیک، دیگر در زمره ی رشته هایی که در این بازی ها رقابت های آنها انجام می شود قرار نخواهد داشت و از این رو کشورهایی که در این رشته فعال هستند در تلاش هستند که رویدادهای مربوط به آن را زنده نگه دارند. از جمله این اقدامات می توان به برگزاری همین مسابقات اشاره کرد که در منطقه ی آسیا برگزار خواهد شد.

وی گفت: با توجه به پیش رو بودن مسابقات قهرمانی آسیا می بایست تیم ملی هر چه زودتر تمرینات خود را آغاز کند تا به عنوان میزبان حضوری شایسته در این رقابت ها داشته باشد از این رو در حال بررسی رزومه های مربیان هستیم تا در نهایت بهترین نفر را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب کنیم.

رقابت های قهرمانی آسیا در رشته فوتبال هفت نفره، آذر ماه سال ۹۷ به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *