اخباری از استان اصفهان؛

برگزاری رقابت های قهرمانی والیبال نشسته استان و دوره آموزشی روان شناسی در ورزش معلولین

هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان اصفهان اقدام به برگزاری رقابت های قهرمانی استان والیبال نشسته و نیز دوره یکروزه ی آسیب های شایع و روان شناسی در ورزش جانبازان و معلولین نموده است.

پانزدهمین دوره رقابت های والیبال نشسته قهرمان استان، گرامیداشت شهدای مدافع حرم، با حضور تیم های اصفهان، کاشان، خمینی شهر، فلاورجان، آران و بیدگل، نجف آباد و درچه در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی خمینی شهر برگزار شد.

در پایان این رقابت ها که با همکاری داره ورزش و اردویی بنیاد شهید و امورایثارگران استان برگزار شد، در پایان تیم اصفهان به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم های خمینی شهر و فلاورجان نیز دوم و سوم شدند و و تیم کاشان نیز به عنوان تیم اخلاق شناخته شد.

به کلیه ی تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات، تجهیزات تخصصی والیبال نشسته اهدا و از برگزیدگان با ا کاپ و حکم قدردانی شد.

هیات اصفهان همچنین با همکاری هیات پزشکی، ورزشی استان اصفهان اقدام به دوره آموزشی یکروزه با عنوان “آسیب های شایع و روان شناسی در ورزش جانبازان و معلولین” نمود.

در این دوره ی آموزشی که در آکادمی ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد، ۷۰ مربی و ورزشکار مدال آور حضور داشتند و در پایان از سوی اداره ورزش و جوانان به شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره آموزشی اهدا شد.

عکس: روابط عمومی هیات اصفهان

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *