رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین اعلام کرد:

برگزاری ششمین دوره رقابت های باشگاهی/ ۲۷ دی ماه آخرین فرصت اعلام آمادگی تیم ها

مجید نوروزی، رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین از برگزاری ششمین دوره رقابت های باشگاهی شنا خبر داد.

وی در این خصوص گفت: آیین نامه برگزاری این رقابت ها به هیات های استانی ارسال شده و تاکنون تعدادی از استان ها نیز با معرفی تیم ها و شناگران خود برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند، با اینجال مهلت ثبت نام تمدید شد و استان هایی که هنوز اعلام آمادگی نکرده اند تا ۲۷ دی ماه فرصت دارند.

رئیس انجمن شنا خاطر نشان کرد: رقابت ها در مواد آزاد، پروانه، قورباغه، کرال پشت، مختلط انفرادی و در کلاسهای ۱۰ گانه برگزار می شود و هر تیم می تواند ۷ ورزشکار همراه داشته باشد و مجموع امتیازات کلاس بندی این ورزشکاران نباید بیشتر از ۴۹ باشد. همچنین هر تیم ملزم به همراه داشتن دو ورزشکار زیر ۲۳ سال است و اگر بتواند تعداد بیشتری شناگر در این محدوده سنی جذب کند، مانعی برای حضور بیش از ۲ نفر نیست.

نوروزی افزود: به منظور جوان گرایی و جذب استعدادهای جدید این امتیاز را در نظر گرفتیم که شناگران زیر ۱۰ سال در هر تیم چنانچه بتوانند مسابقه خود را به اتمام برسانند، ۹ امتیاز به تیم آنها تعلق خواهد گرفت.

وی اعلام کرد: امسال برای اولین بار این فرصت ایجاد شده که شناگرانی که نتواسته اند در قالب یک تیم باشگاهی در مسابقات شرکت کنند و حامی مالی ندارند، به هیات های استانی خود مراجعه کنند و با دریافت معرفی نامه و نیز پرداخت ورودیه ی اعلام شده، به صورت آزاد در رقابت ها شرکت کنند. بدیهی است که این شناگران در مواد مورد نظرشان می توانند مدال دریافت کنند و این فرصت را دارند که عملکردشان را به نمایش بگذارند.

رئیس انجمن شنا در پایان گفت: با پایان یافتن مهلت دریافت اعلام آمادگی ها، میزبان این مسابقات و نیز تاریخ دقیق برگزاری رقابت ها اعلام خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *