به ریاست اسبقیان انجام شد؛

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت استان لرستان

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان لرستان امروز به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیئت لرستان، امروز یکشنبه هفدهم مردادماه، به ریاست اسبقیان و با حضور عزیزپور معاون اداره ورزش و جوانان، الیاسی رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان، مسئولان دیگر هیئت، نمایندگان مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه ها و روسای هیئت های شهرستانی استان لرستان به صورت مجازی و وبینار برگزار شد.

در ابتدای مجمع، الیاسی رئیس هیئت گزارشی از عملکرد و فعالیت های سالیانه هیئت در سال ۹۹ در زمینه ورزش همگانی، قهرمانی، امور روابط عمومی و فرهنگی و نیز برنامه های تقویم ورزشی هیئت در سال ۱۴۰۰ و سپس خزانه دار هیئت درباره حسابرسی مالی گزارشی را ارائه کردند.

عزیزپور معاون اداره کل ورزش و جوانان بیان کرد: این استان قهرمانان ارزنده ای در ورزش جانبازان و معلولین دارد که امروز نمایندگان کشورمان در مسابقات پارالمپیک توکیو هستند که امیدوارم خوشرنگ ترین مدال را برای کاروان کشورمان در آوردگاه توکیو بدست آورند.

اسبقیان رئیس فدراسیون در مجمع عنوان کرد: به روح بلند شهدا و امام عزیز شهدا سلام و صلوات و درود میفرستم و یادشان را گرامی میدارم. امروز هفدهم مرداد ماه مصادف با شهادت مرد عرصه تفکر و قلم، شهید صارمی عزیز است. این روز که به اسم خبرنگار نامگذاری شده است را خدمت تلاشگران عرصه قلم و مطبوعات تبریک عرض کرده و یاد شهید صارمی عزیز را گرامی میدارم و به روح پاکش سلام و صلوات و درود می فرستم.

وی ادامه داد: از مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان تشکر می کنم که با فدراسیون و هیئت در خصوص برگزاری مجمع عمومی نهایت همکاری را داشتند. امیدوارم هرچه زودتر ویروس منحوس کرونا نابود شود تا بتوانیم به صورت حضوری با برادران سخت کوش هیئت و ادراه کل گفتگو کنیم.

رئیس فدراسیون افزود: از الیاسی رئیس هیئت به جهت ارائه گزارش خوب و جامع و کامل از عملکرد هیئت تشکر و قدردانی می کنم. فعالیت های جهادی و سخت کوشانه هیئت استان باعث شد تا در ارزشیابی سالیانه جایگاه نخست گروه خود را با صعود هفت پله ای نسبت به سال گذشته کسب کند که بسیار ارزشمند است. این موفقیت را به جامعه ورزش استان تبریک عرض می نمایم.

اسبقیان بیان کرد: حضور ورزشکاران این استان در ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت های پارالمپیک توکیو نشان از فعالیت، تعامل، مدیریت و هماهنگی خوب هیئت و اداره کل ورزش و جوانان استان دارد. در حوزه ورزش همگانی، توسعه ورزش قهرمانی و امور فرهنگی به خصوص حضور در رزمایش کمک های مومنانه اقدامات بسیار خوبی در هیئت انجام شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی اظهار داشت: هیئت در سال گذشته در خصوص اجرایی شدن مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدامات خوبی را انجام داد. این مصوبه به منزله قانوان است و هیئت ها باید از فرصت و ظرفیت آن برای حمایت و توسعه ورزش جانبازان و معلولین استفاده نمایند. ان شاالله با استقرار دولت جدید هم این مصوبه در استان به جدیت و با تعامل با اداره کل پیگیری شود.

اسبقیان تصریح کرد: انتظار دارم اداره کل ورزش و جوانان در خصوص اختصاص مجموعه ورزشی شهدای این استان به هیئت همکاری لازم را داشته باشد چرا که وجود این مجموعه می تواند کمک بزرگی برای مسئولین هیئت در راستای اجرایی شدن برنامه هایشان باشد تا در آینده شاهد رشد و پیشرفت بیشتر هیئت لرستان باشیم.

وی با تاکید بر اهمیت بحث استعدادیابی، عنوان کرد: امیدوارم در سال جاری هیئت با همکاری اداره کل به شناسایی استعدادها در جانبازان سرافراز نیروهای مسلح، نیروی انتظامی پرداخته و همچنین با همکاری سازمان بهزیستی معلولین مستعد را شناسایی کرده تا از حضور این عزیزان در ورزش جانبازان و معلولین بهره مند شویم و بتوانیم قدم های اساسی درراستای توانمند سازی جانبازان و معلولین عزیز برداریم.

رئیس فدراسیون در پایان ضمن تشکر از اعضای حاضر در مجمع، گفت: امیدوارم ورزشکاران ما در پارالمپیک توکیو با دعای خیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت شریف ایران با کسب مدال های خوشرنگ برای ایران عزیزمان افتخارآفرینی نمایند. انشاالله بعد از رقابت های پارالمپیک، بلافاصله اردوهای رقابت های پاراآسیایی چین را آغاز خواهیم کرد.

در پایان تقویم ورزشی، برنامه های هیئت و مفاد مجمع با تائید اعضا تصویب شد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *