به ریاست اسبقیان انجام شد؛

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت استان خراسان شمالی

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان خراسان شمالی امروز به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیئت خراسان شمالی، امروز شنبه شانزدهم اسفند ماه، به ریاست اسبقیان و با حضور نصیبی سرپرست نایب رئیس، نصیری نایب رئیس بانوان، حمیدی دبیر، کشاورز نوری سرپرست مدیر امور استان های فدراسیون، بروحی معاون اداره ورزش و جوانان، ایمنی رئیس و دیگرمسئولان هیئت، نمایندگان مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه ها و روسای هیئت های شهرستانی استان خراسان شمالی به صورت مجازی و وبینار برگزار شد.

در ابتدای مجمع، ایمنی از عملکرد و فعالیت های سالیانه هیئت در سال ۹۸، وضعیت موجود و خزانه دار هیئت درباره حسابرسی جامع گزارشی را ارائه کردند.

همچنین بروحی معاون اداره ورزش و جوانان خراسان شمالی عملکرد هیئت را در سال گذشته ارزشمند و قابل قبول دانست و گفت: در سال جدید تلاش خواهیم کرد تا حمایت بیشتری از ورزش جانبازان و معلولین این استان داشته باشیم.

در ادامه اسبقیان ضمن تشکر از معاون اداره ورزش و جوانان، رئیس هیئت و اعضای حاضر در مجمع، بیان کرد: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۹۶ توسط رئیس جمهور تصویب و سال ۹۷ به کلیه وزارتخانه ها ابلاغ شد و به منزله قانون است.

وی ادامه داد: در این مصوبه وظایفی برای وزارت ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، شهرداری، شورای اسلامی شهر، سازمان بسیج مستضعفین، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان بهزیستی کشور، دانشگاه ها، استانداری و فرمانداری ها، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت بهداشت، وزرات راه و شهرسازی مشخص شده است که اگر بخش های مختلف وظایف خود را پیگیری و انجام دهند به طور حتم می توانیم با استفاده از ظرفیت های موجود، فضا و امکانات بیشتری را در اختیار ورزشکاران این حوزه قرار دهیم.

رئیس فدراسیون گفت: مسئولین هیئت و اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گزارشی از فعالیت های خود در راستای اجرایی کردن مصوبه به فدراسیون ارسال کنند چرا که من می بایست به صورت سالیانه گزارشاتی در راستای فعالیت های دستگاه ها در این زمینه تنظیم کنم و به شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزیر ورزش و جوانان ارائه کنم.

در پایان تقویم ورزشی، برنامه های سال آینده هیئت و مفاد مجمع با تائید اعضا تصویب شد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *