به ریاست اسبقیان انجام شد؛

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت استان چهارمحال و بختیاری

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان چهارمحال و بختیاری امروز به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیئت چهارمحال و بختیاری، امروز دوشنبه هجدهم اسفند ماه، به ریاست اسبقیان و با حضور حمیدی دبیر، کشاورز نوری سرپرست مدیر امور استان های فدراسیون، تشنیزی معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان، قربان پور رئیس و دیگرمسئولان هیئت، نمایندگان مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه ها و روسای هیئت های شهرستانی استان چهارمحال و بختیاری به صورت مجازی و وبینار برگزار شد.

در ابتدای مجمع، قربان پور از عملکرد و فعالیت های سالیانه هیئت در سال ۹۸ در زمینه ورزش همگانی، قهرمانی، امور روابط عمومی و فرهنگی، و سپس خزانه دار هیئت درباره حسابرسی مالی گزارشی را ارائه کردند.

همچنین تشنیزی معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: اداره کل با وجود محدودیت هایی که در امکانات ورزشی دارد، سالن های ورزشی را به صورت رایگان در اختیار ورزش جانبازان و معلولین استان قرار داده است و از این هیئت مانند سایر هیئت های ورزشی استان حمایت می کند چرا که این جانبازان و معلولین رشته های متعدد و فعالیت های زیادی دارند.

در ادامه اسبقیان ضمن تشکر از اعضای حاضر در مجمع، بیان کرد: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۹۶ توسط رئیس جمهور تصویب و سال ۹۷ به کلیه وزارتخانه ها ابلاغ شد و به منزله قانون است.

وی ادامه داد: در این مصوبه وظایفی برای وزارت ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، شهرداری، شورای اسلامی شهر، سازمان بسیج مستضعفین، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان بهزیستی کشور، دانشگاه ها، استانداری و فرمانداری ها، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت بهداشت، وزرات راه و شهرسازی مشخص شده است که مسئولین اداره ورزش و جوانان و نیز هیئت با پیگیری این مصوبه می توانند از ظرفیت های موجود برای توسعه ورزش جانبازان و معلولین و ارائه فضا و امکانات بیشتر به ورزشکاران این حوزه استفاده کنند.

رئیس فدراسیون ضمن تاکید بر پیگیری اجرای مصوبه گفت: مسئولین هیئت و اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گزارشی از فعالیت های خود در راستای اجرایی کردن مصوبه به فدراسیون ارسال کنند چرا که من می بایست به صورت سالیانه گزارشاتی در راستای فعالیت های دستگاه ها در این زمینه تنظیم کنم و به شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزیر ورزش و جوانان ارائه کنم.

پیش از پایان مجمع، روسای هیئت های شهرستانی از فدراسیون خواستند تا با حمایت خود تجهیزات ورزشی برای رشته های وزنه برداری و فوتبال روی میز را در اختیار آنها قرار دهد.

در پایان تقویم ورزشی، برنامه های سال آینده هیئت و مفاد مجمع با تائید اعضا تصویب شد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *