به ریاست اسبقیان انجام شد؛

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت استان قم

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان قم امروز به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مجمع عمومی سالیانه هیئت قم، امروز سه شنبه پانزدهم تیر ماه، به ریاست اسبقیان و با حضور منعم مدیرکل، رمضانی معاون، ستارزاده بازرس اداره ورزش و جوانان، پیروزمنش رئیس و دیگرمسئولان هیئت، نمایندگان مربیان، داوران، ورزشکاران، باشگاه ها و روسای هیئت های شهرستانی استان قم به صورت مجازی و وبینار برگزار شد.

در ابتدای مجمع، پیروزمنش از عملکرد و فعالیت های سالیانه هیئت در سال ۹۹ در زمینه ورزش همگانی، قهرمانی، امور روابط عمومی و فرهنگی و نیز برنامه های تقویم ورزشی هیئت در سال ۱۴۰۰ و سپس خزانه دار هیئت درباره حسابرسی مالی گزارشی را ارائه کردند.

همچنین منعم مدیرکل اداره ورزش و جوانان قم ضمن خیر مقدم و تشکر از اسبقیان رئیس و مسئولین فدراسیون، مسئولین هیئت قم و اعضای حاضر در مجمع، عنوان کرد: امیدوارم برگزاری مجمع و تائید عملکرد سال گذشته و نیز اجرای برنامه های سال جاری هیئت، شرایط را برای توسعه و پیشرفت ورزش جانبازان و معلولین در این استان فراهم کند.

وی ادامه داد: سال گذشته شاهد بودیم که با وجود شیوع بیماری کرونا، پیروزمنش به همراه همکاران خود در هیئت تلاش کردند تا بتوانیم شاهد موفقیت ورزشکاران این استان در سطح مسابقات کشوری و نیز رقابت های کسب سهمیه پارالمپیک باشیم.

منعم افزود: استان قم ثابت کرد ظرفیت رشد و توسعه ورزش جانبازان و معلولین را دارد. خوشبختانه برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است و با وجود زیرساخت های مناسب و نرم افزارها، به طور حتم شاهد افزایش موفقیت های هیئت و ورزشکاران این استان خواهیم بود.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان در پایان گفت: از زحمات مسئولین فدراسیون، هیئت استان قم برای پیشرفت ورزش جانبازان و معلولین در این استان تشکر و قدردانی می کنم. امیدوارم در سال جاری شاهد درخشیدن کاروان ورزشی کشورمان در آوردگاه بزرگ المپیک و پارالمپیک باشیم.

در ادامه اسبقیان ضمن قدردانی از اعضای حاضر در مجمع، بیان کرد: از منعم مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تشکر می کنم که در حوزه ورزش و توسعه زیر ساخت ها در این سال ها با تلاش و پیگیری های خود توانسته نقش موثری داشته باشد.

وی ادامه داد: شاهد برگزاری مجمع منظم و خوبی بودیم. امروز پیروزمنش و همکارانش در هیئت گزارش کاملی از عملکرد سال گذشته و برنامه های سال جاری و نیز حسابرسی مالی ارائه کردند که این موضوع جای قدردانی دارد. پیروزمنش از مدیران با انگیزه ای است که با پیگیری امور به رشد ورزش جانبازان و معلولین در این استان کمک کرده است.

اسبقیان افزود: هیئت قم در ارزشیابی سال فدراسیون ۱۳۹۹توانست با کسب ۴۹۷ امتیاز جایگاه نخست گروه ج را بدست آورد که این موفقیت را به همکاران و مسئولین استان تبریک عرض می کنم و امیدوارم که در سال جاری نیز شاهد تداوم این موفقیت ها برای هیئت و ورزشکاران استان باشیم.

رئیس فدراسیون در پایان گفت: از سرمست استاندار، منعم مدیرکل اداره ورزش و جوانان و مسئولین هیئت برای پیگیری اجرایی شدن مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در این استان تشکر می کنم و برای تمام عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

در پایان تقویم ورزشی، برنامه های هیئت و مفاد مجمع با تائید اعضا تصویب شد.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *