به ریاست دکتر صمیمی انجام شد؛

برگزاری مجمع عمومی سالیانه هیئت استان زنجان

مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان زنجان با ریاست دکتر صمیمی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛ مجمع عمومی سالیانه هیئت استان زنجان به ریاست دکتر صمیمی و با حضور کشاورز معاونت امور استان‌های فدراسیون، خلیلی مدیر کل ورزش و جوانان، مرادی رئیس هیئت، نماینده ورزشکاران، نماینده مربیان، نماینده باشگاه‌های استان و روسای هیئت‌های شهرستان‌ها ‌و دیگر اعضای مجمع امروز یکشنبه ۲۱ مهرماه در محل اداره کل ورز و جوانان استان برگزار شد.

در این مجمع ابتدا مرادی رئیس هیئت استان، گزارشی از مقام‌های کسب شده کشوری و برون مرزی ورزشکاران استان، برگزاری دوره‌های آموزشی و فعالیت های هفته پارالمپیک و روز جهانی معلولین، امور مالی هیئت، برنامه و تقویم ورزشی سال ۹۸ این استان ارائه کرد.

سپس اعضاء مجمع درخصوص سالن و مجموعه ورزشی اختصاصی، رفت و آمد ورزشکاران در لیگ های باشگاهی، مشکلات هیئت از مدیر کل ورزش استان و ریاست فدراسیون در خصوص تجهیزات ورزشی به ویژه توپ بوچیا در خواست مساعدت کردند.

دکتر صمیمی ضمن در این مجمع از رئیس، نایب رئیس، دبیر و عوامل اجرایی هیئت برای فعالیت های این هیئت و نیز کسب عنوان هیئت برتر در سال های ۹۶ و ۹۷ تقدیر و تشکر کرد.

دکتر خلیلی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز ضمن تشکر از عملکرد قابل قبول هیئت استان زنجان با وجود کمبود بودجه و امکانات، از حمایت اداره کل از برنامه های این هیئت ابراز امیدواری کرد.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *