در فدراسیون انجام شد؛

برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکاران پارالمپیکی استان مازندران

با حضور استاندار و مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران و مسئولین فدراسیون از ورزشکاران پارالمپیکی این استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مراسم تجلیل از ورزشکاران پارالمپیکی مازندران امروز دوشنبه هجدهم مرداد ماه با حضور حسین زادگان استاندار، رنگرز مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مازندران، میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو، اسبقیان رئیس و حمیدی دبیر فدراسیون برگزار شد.

اسبقیان رئیس فدراسیون ضمن خوش آمدگویی درباره وضعیت تیم های ملی و اردوهای آمادگی توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: امیدوارم ملی پوشان ما با دعای خیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ملت شریف ایران با کسب مدال های خوش رنگ دست پر به کشور باز گردند.

میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو نیز برای کاروان پارالمپیکی کشورمان در مسابقات توکیو آرزوی موفقیت کرد و اظهار داشت: تلاش ملی پوشان پارالمپیکی برای ما بسیار ارزشمند است و امیدواریم که با کسب مدال نتایج زحمات شان را به بهترین شکل دریافت کنند.

در ادامه جلسه رنگرز مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران ضمن تشکر از حضور مسئولین در این مراسم گفت: در درجه اول آرزوی سلامتی برای ورزشکاران پارالمپیکی کشورمان دارم. امیدوارم که مانند همیشه شاهد درخشیدن ملی پوشان ایران در آوردگاه پارالمپیک باشیم و ورزشکاران ما بتوانند بارها پرچم کشور عزیزمان در در این آوردگاه به اهتزاز در آورند.

حسین زادگان استاندار مازندران در این مراسم بیان کرد: شاهد حضور ورزشکاران موفقی از استان مازندران در ورزش کشور هستیم. ملی پوشان این استان در آوردگاه های مختلف جهانی، المپیک و پارالمپیک توانستند برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.  در ورزش علاوه بر رقابت، رفاقت و دوستی نیز اهمیت بالایی دارد که خوشبختانه ورزشکاران ما این موضوع را در میادین مختلف ثابت کردند.

استاندار مازندران در پایان گفت: تلاش شما ورزشکاران پارالمپیکی برای ما بسیار ارزشمند است و امیدوارم که بتوانید با کسب مدال های خوشرنگ در توکیو، علاوه بر اهتزاز پرچم کشورمان، دل ملت شریف ایران را هم شاد کنید.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *