دبیر انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین اعلام کرد:

برگزاری هفتمین اردوی تیم ملی برای آمادگی مسابقات قهرمانی جهان/ اعزام یک نماینده از تیم ملی جوانان به رقابت های مکزیک

سیدمحمدرضا میرشفیعی، دبیر انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین از آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی برای مسابقات قهرمانی جهان مکزیک خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: پس از وقفه ای که به دلیل لغو اعزام تیم ملی به مسابقات قهرمانی جهان رخ داد، دور جدید تمرینات ملی پوشان از ۲۹ مهر ماه آغاز می شود و پس از این اردو، که هفتمین اردوی تیم ملی نیز هست، یک مرحله دیگر اردو در نظر داریم که متصل به اعزام خواهد بود.

میرشفیعی خاطر نشان کرد: به دلیل فاصله ی کوتاهی که مسابقات قهرمانی جهان با رقابت های پاراآسیایی جوانان دارد، تصمیم بر این شد که تیم ملی جوانان در مکزیک حضور نیابد و در بازی های امارات شرکت کند. اما یک نماینده از تیم ملی جوانان، محسن بختیار، هم در رقابت های مکزیک و هم در امارات شرکت خواهد داشت.

دبیر انجمن وزنه برداری افزود: پیش از لغو مسابقات جهانی به دلیل وقوع زلزله، نیز مقرر بود بختیار در رقابت های قهرمانی جهان هم در بخش جوانان و هم در بخش بزرگسالان برای تیم ملی کشورمان وزنه بزند و چون شرایط مطلوبی از نظر رکوردی دارد و می تواند در بازی های پاراآسیایی جوانان نیز به عنوان خوبی برسد، در هر دو رویداد حضور می یابد.

وی گفت: تیم ملی با افزوده شدن ۲ ملی پوش دیگر تمرینات خود را آغاز می کند و اگرچه بین تمرینات وقفه ایجاد شد اما ملی پوشان به صورت شخصی و با برنامه هایی که داشتند، روند تمرینات را در شهرهای خود ادامه دادند و هم اکنون شرایط خوبی دارند.

مانی دهباشی، روحاله رستمی، نادر مرادی، علی حسینی، مجید فزرین، سید حامد صلحیپور، علی صادقزاده (تهران)، سامان رضی، محسن بختیار (گیلان)، امیر جعفری، یوسف یوسفی (البرز)،  صمد عباسی (کرمانشاه)، منصور پورمیرزایی(کرمان)، سیامند رحمان (آذربایجانغربی)، ملی پوشان دعوت شده به این تمرینات هستند که ۲۸ مهر ماه وارد محل برگزاری اردو خواهند شد.

علی اصغر رواسی، سرمربی تیم ملی با همراهی علی فخرآور و جواد رازی، مربیان تیم ملی بر تمرینات نظارت دارد و سرپرستی این اردو که از ۲۹ مهر تا ۷ آبان در تهران برگزار می شود نیز بر عهده ی احمد شکری است.

رقابت های قهرمانی جهان وزنه برداری معلولین از ۶ تا ۱۶ آذر ماه در مکزیکوسیتی برگزار خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *