در اولین نشست انجمن بسکتبال با ویلچر در سال 97 به تصویب رسید:

برگزاری ۸ مرحله اردوی آمادگی برای مسابقات جهانی آلمان و بازی های پاراآسیایی جاکارتا

 

حبیب خمجانی، رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر از برگزاری اولین نشست شورای انجمن در سال ۹۷ خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: این نشست عصر روز گذشته با حضور گلشنی، معاون ورزش قهرمانی فدراسیون، رئیس، نایب رئیس و جمعی از مسئولین انجمن برگزار شد و پیرامون برنامه های سال جدید و تقویم عملیاتی این رشته در سال ۹۷ بحث و تبادل نظر شد.

خمجانی اضافه کرد: با توجه به پیش رو بودن دو اعزام مهم در سال جدید، مقرر شد تا زمان برگزاری مسابقات جهانی آلمان که مرداد ماه برگزار می شود، ۵ اردو برای تیم ملی آقایان برگزار شود و پس از آن نیز ۳ مرحله دیگر اردو تا بازی های پاراآسیای جاکارتا خواهیم داشت و در مجموع ۸ مرحله اردوی تدارکاتی پیش بینی شده است.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر گفت: در بخش بانوان نیز مقرر شد زمان بندی دقیق برگزاری اردو ها ارائه شود و ملی پوشان کشورمان در این بخش نیز برای حضور در بازی های پاراآسیایی جاکارتا آماده شوند.

وی افزود: علاوه بر اردوهای تیم ملی، پیرامون برگزاری رقابت های باشگاهی و مسابقات قهرمانی کشور نیز صحبت شد و در اولین گام در نظر داریم پنجمین دوره رقابت های قهرمانی کشور بسکتبال با ویلچر بانوان را اواخر خرداد یا اوایل تیر ماه برگزار کنیم و فعلا بخش نامه به استان ها ارسال شده و تا ۳۰ فروردین ماه فرصت اعلام آمادگی وجود دارد.

خمجانی در پایان تصریح کرد: سال جدید برای رشته بسکتبال با ویلچر سال پرکاری است و امیدواریم بتوانیم به تمام اهداف مورد نظر به بهترین شکل ممکن دست یابیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *