سرمربی تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان؛

بریانیان: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم / افزایش جذابیت رقابت ها با برگزاری دربی در فینال

سرمربی تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان گفت: رقابت ها به دلیل حضور ملی پوشان در سطح بالایی برگزار شد.

لیلا بریانیان پس از کسب نایب قهرمانی تیمش در لیگ برتر بانوان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: حمایت باشگاه هایی مانند ذوب آهن و سپاهان از والیبال نشسته بانوان باعث شده تا در این چند سال در فینال رقابت ها با برگزاری شهرآورد بین این دو تیم، شاهد افزایش جذابیت لیگ باشیم.

وی ادامه داد: به دلیل شیوع بیماری کرونا حدود یکسال تمام تیم ها و بازیکنان از فضای تمرین گروهی دور بودند و همین موضوع باعث کاهش آمادگی جسمانی ورزشکاران شد اما رفته رفته بازیکنان آماده تر شدند و مسابقات نفس گیر تر شد.

بریانیان افزود: حدود ۱۶ سال که در ورزش والیبال نشسته فعالیت می کنم که از این مدت، ۶ سال است که همراه تیم ذوب آهن بودم و امسال تیم ما در جایگاه نایب قهرمانی قرار گرفتم و من در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

سرمربی تیم ذوب آهن عنوان کرد: معصومه زارع، نسرین فرهادی و زهرا دانایی سه ملی پوشی هستند که در تیم ما حضور دارند و در کنار دیگر بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. از طرف دیگر حضور ملی پوشان در تیم ها به افزایش کیفیت مسابقات کمک زیادی کرد و امسال در دیدار نهایی بازی خیلی خوبی را از سوی آنها در هر دو تیم شاهد بودیم.

وی اظهار داشت: داوری با خطاهایی همراه است و من به بازیکنانم این نکته را متذکره شده بودم چرا که والیبیال نشسته سریعتر از والیبال افراد سالم هست و همین امر گاهی باعث خطاهای داوری می شود.

بریانیان بیان کرد: پوشش خبری و اهدای جوایز از طرف حامی مالی لیگ باعث شد تا انگیزه ها در بین ورزشکاران و تیم ها حفظ شد و شاهد رقابت خوبی در این دوره از مسابقات باشیم.

سرمربی تیم والیبال نشسته ذوب آهن در پایان گفت: از مسئولین فدراسیون، انجمن، سازمان لیگ و باشگاه که با حمایت خود انگیزه را در بین بازیکنان حفظ کردند تشکر و قدردانی می کنم چرا که مسابقات لیگ فرصتی برای پشتوانه سازی تیم ملی است.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *