کوهزاد پور:

بسکتبال با ویلچر تمام زندگی ام است/ بزرگ ترین هدف ورزشی ام کسب مدال پارالمپیک است

ملی پوش بسکتبال با ویلچر بانوان از اهداف و برنامه های خود در این رشته گفت.

سمیه کوهزادپور ملی پوش بسکتبال با ویلچر بانوان در گفتگو با وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: با توجه به شرایط جسمانی که داشتم مدیر مدرسه ام این رشته را به من معرفی کرد و از آن زمان تاکنون حدود ۹ سال است که بسکتبال بازی می کنم و همراه تیم ملی در مسابقات مختلفی حضور داشتم.

وی ادامه داد: در کنار بسکتبال، در رشته تنیس روی میز فعالیت می کردم و حتی به اردو تیم ملی دعوت شدم اما با توجه به اینکه بسکتبال تمام زندگی ام است به اردو تیم ملی تنیس روی میز نرفتم و در همین رشته فعالیت ورزشی ام را ادامه دادم.

کوهزاد پور افزود: آرزو و هدف ورزشی ام کسب مدال و سکو پارالمپیک است که امیدوارم بتوانم همراه تیم ملی به این هدفم برسم و پرچم ایران را در این رویداد بزرگ به اهتزاز درآورم.

ملی پوش بسکتبال با ویلچر بانوان عنوان کرد: با ورود به دنیای ورزش توانستم مستقل تر زندگی کنم و از اینکه می بینم خانواده ام دیگر نگرانی نسبت به شرایط ام ندارند بسیار خوشحال هستم و اکنون آنها نیز متوجه شدند که من فردی خستگی ناپیذیرم و می توانم برای جامعه ام فرد موفقی باشم.

ملی پوش بسکتبال با ویلچر بانوان در پایان گفت: اگر روزی به عنوان بازیکن از دنیای حرفه ای ورزش خداحافظی کنم به طور حتم به عنوان مربی به فعالیتم در بسکتبال ادامه می دهم و تجربیاتم را در اختیار بازیکنان جوان تر قرار خواهم داد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *