با اعلام جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو؛

بهترین رنکینگ های دنیا در اختیار پاراتکواندوکاران ایران قرار گرفت/ پوررهنما، صادقیان پور و نریمانی همچنان در صدر جهان

جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و پاراتکواندوکاران کشورمان در جمع برترین های دنیا قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین؛ جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو در ماه آپریل از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و پاراتکواندوکاران کشورمان در جمع برترین های دنیا قرار گرفتند.

بر همین اساس همچنان مهتاب نبوی با کسب ۱۱۰ امتیاز در صدر رنکینگ وزن ۵۸- کیلوگرم  (K41)قرار دارد.

در بخش مردان سعید صادقیان‌پور نماینده وزن ۶۱- کیلوگرم  (K42)با کسب ۲۸۹ امتیاز همچنان در رده نخست قرار دارد و سجاد جوانبخت در این وزن و در کلاس (K44) با ۷۶٫۶۳ امتیاز در رده سیزدهم ایستاد.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم و در کلاس (K42)با ۵۹٫۵۴ امتیاز رده ششم جهان را به خود اختصاص داد و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۱۴٫۶۴ امتیاز و با ۳ پله صعود در رده هفدهم قرار گرفت.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن مثبت ۷۵ کیلوگرم در کلاس (K42) با کسب ۲۵۲٫۶۰ امتیاز همچنان در رده نخست جهان قرار دارد. مهدی بهرامی آذر در همین وزن و در کلاس (K43) با کسب ۱۱۰ امتیاز جایگاه دومی خود را حفظ کرد.

مهدی پوررهنما نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم کشورمان در کلاس (K44)با ۲۸۱٫۱۲ همچنان در صدر نخست رنکینگ جهان قرار دارد. محمود جعفرزاده دیگر پاراتکواندوکار ایران در همین وزن با ۷۹٫۷۰ امتیاز با یک پله صعود در رده دهم قرار دارد وعلیرضا بخت در این وزن نیز با ۹ پله صعود جایگاه پنجاه و هشتم ایستاد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم و در کلاس (K44) با ۱۸۱٫۷۴ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاد و حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۶۷٫۹۲ امتیازدر رده چهاردهم قرار گرفت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *