با ارزش ترین بازیکن رقابت های بسکتبال با ویلچر انتخابی جاکارتا؛

به خاطر امتیاز آوری و تکنیک هایم به این عنوان دست یافتم / شیفته هیجان و جنگندگی بسکتبال با ویلچر هستم

مهسا سعادت، عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان از خراسان رضوی، شهر مشهد است که موفق شد در جریان رقابت های انتخابی جاکارتا به عنوان با ارزش ترین بازیکن دست یابد.

سعادت در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص اظهار داشت: خوشحالم که در کنار قهرمانی تیم، به این عنوان هم دست پیدا کردم و فکر می کنم دلیل انتخابم به خاطر حضور پررنگ و فیکسی که در دو بازی آخر داشتم و همین طور امتیازاتی که در بازی های قبل بدست آوردم باشد و همین طور تکنیک هایم نیز در این انتخاب بی تاثیر نبود.

عضو جوان تیم ملی خاطر نشان کرد: از ۱۶ سالگی در این رشته فعال شدم و نزدیک به ۸ سال است که بسکتبال با ویلچر کار می کنم و حدود یک سال از عضویتم در تیم ملی می گذرد. این رشته با هیجان زیادی همراه است و برای موفقیت در آن باید روحیه ای جنگنده داشت و همه ی این عوامل باعث شد تا با علاقه در آن فعالیت کنم.

وی افزود: هر بار که هنگام بازی زمین می خورم و خودم دوباره بلند می شوم، حس خوبی دارم و اعتماد به نفسم بیش از پیش می شود و در واقع این رشته به من کمک کرد تا توانمندی هایم را باور کنم و فراموش کنم دارای معلولیت هستم.

سعادت گفت: مسابقات انتخابی جاکارتا، دومین تجربه ی برون مرزی من پس از رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه است و پیش از آن در مسابقات قهرمانی کشور به عنوان خانم گل معرفی شده ام و امسال هم در مسابقات باشگاهی زنجان موفق شدم این عنوان را دوباره بدست آوردم.

عضو تیم ملی کشورمان تصریح کرد: حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که در چین برگزار شد خیلی به ما کمک کرد تا در این مسابقات موفق تر عمل کنیم و با توجه به اینکه در بازی های پاراآسیایی جاکارتا با سه تیم برتر این مسابقات و همین طور چین و ژاپن روبرو می شویم، می توان پیش بینی کرد اگر از نظر تجهیزات فاصله مان با کشورهای قدرتمند مثل چین و ژاپن کمتر شود، می توانیم اختلافات امتیازاتمان را کم کنیم و علاوه بر حفظ جایگاه سوم اینچئون، به ارتقا آن نیز چشم داشته باشیم.

وی گفت: از همه ی افرادی که برای این اعزام و برای بسکتبال با ویلچر بانوان زحمت کشیدند به ویژه کادر فنی تیم ملی، خانم همایونپور و نیز مربی باشگاهی ام در مشهد، خانم یوسف زاده و همه عزیزانی که در کاروان حضور داشتند، تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم با نمایشی قدرتمند در جاکارتا به ارتقا جایگاه بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان کمک کنیم.

سعادت در پایان اظهار داشت: سال ۹۶ برای من سال خوبی بود و تجربیات زیادی با حضور در مسابقات لیگ، رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و همین طور رقابت های انتخابی جاکارتا بدست آوردم و در آخرین روزهای آن نیز خوشبختانه موفق شدیم با کسب عنوان قهرمانی سهمیه بازی های جاکارتا را نیز بدست آوریم. امیدوارم در سال ۹۷ هم توجه بیشتری به ورزش بانوان بشود و با کمک بیشتر مسئولین و بهبود شرایطمان از نظر تجهیزات بتوانیم حضوری قدرتمند در بازی های پاراآسیایی جاکارتا داشته باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *