سرپرست انجمن ورزش پهلوانی و زورخانه ای جانبازان و معلولین:

به دنبال برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۰هستیم

عسگری گفت: در سال جدید هدفمان برپایی رقابت های قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان است.

مهدی عسگری سرپرست انجمن ورزش پهلوانی و زورخانه ای جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: سال گذشته با وجود شیوع بیماری کرونا، دو دوره رقابت های این رشته را به صورت مجازی برگزار کردیم که در پایان نفرات برتر معرفی شدند.

وی ادامه داد: برای سال جدید نیز در صورتی که شرایط جامعه نسبت به شیوع ویروس کرونا مساعد باشد، رقابت های قهرمانی کشور را در رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار خواهیم کرد که در بخش جوانان به دنبال شناسایی استعدادهای این رشته هستیم.

عسگری افزود: در صورتی که شرایط برای برپایی مسابقات قهرمانی کشور به لحاظ بیماری کرونا مساعد نباشد، به طور حتم رقابت های مجازی را برگزار می کنیم تا ورزشکاران این رشته در این ایام از فضای ورزش و مسابقات دور نمانند.

سرپرست انجمن در پایان گفت: در تلاش هستیم با هماهنگی معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در نمایشگاه خرداد ماه امسال حاضر شویم تا رشته زورخانه ای جانبازان و معلولین را به جامعه معرفی کنیم.

گفتنی است مهدی عسگری از ۲۳ فروردین ماه سال جاری با حکمی از سوی اسبقیان رئیس فدراسیون به عنوان سرپرست انجمن ورزش پهلوانی و زورخانه ای معرفی شد. مهدی عسگری از یادگاران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس است که سابقه همکاری با ورزش جانبازان و معلولین را از سال های گذشته دارد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *