ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین: 

به دنبال کسب خوشرنگ ترین مدال در پارالمپیک هستم

صلحی پور، ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین کسب مدال در پارالمپیک توکیو را هدف ورزشی خود دانست.

سید حامد صلحی پور ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: در سال گذشته شیوع بیماری کرونا باعث لغو اردوها، مسابقات و تعطیلی باشگاه ها شد و بعد از نزدیک به یک سال دوری از فضای تمرین، با صدور مجوز از ستاد ملی کرونا در ورزش، اردوهای متمرکز تیم ملی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد و ما زیر نظر کادر فنی تمرینات مان را پیگیری کردیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه مسابقات المپیک و پارالمپیک توکیو امسال برگزار می شود و امیدوارم با سلامتی کامل و موفقیت برای کاروان و ورزشکاران کشورمان به پایان برسد.

هدفم مدال پارالمپیک است

صلحی پور افزود: در طول سال های حضورم در ورزش توانستم مدال های خوش رنگی از رقابت های مختلف در کارنامه ورزشی ام ثبت کنم و اکنون هدفم رسیدن به مدال پارالمپیک است که امیدوارم این مهم با کسب بهترین رکورد در مسابقات توکیو بدست آید.

ملی پوش وزنه برداری عنوان کرد: رقابت های قهرمانی کشور که تحت نظارت IPC برگزار شد از سطح بالایی برخوردار بود و در این مسابقات توانستم رکورد خوبی را ثبت کنم و عملکرد مناسبی داشته باشم.

صلحی پور اظهار داشت: زمانی که در اردو حضور داریم برنامه های تمرین از نظم بیشتری برخوردار است و بسته به فاصله زمانی با رقابت ها سطح تمرینات و زمان آن متفاوت است. پس از پایان اردوی قبلی و با توجه به تعطیلات ایام نوروز، تمریناتم را به صورت سبک در منزل ادامه دادم تا دچار افت جسمانی نشوم و با آمادگی کامل در این اردو شرکت کنم.

جای سیامند رحمان در اردو و مسابقات خالی است

وی درباره مرحوم رحمان افزود: در اردوهای تیم ملی  و این دوره از مسابقات قهرمانی کشور، جای سیامند رحمان بسیار خالی بود و همه ما دلتنگ او هستیم.

ملی پوش وزنه برداری در پایان گفت: خداروشکر تیم و بازیکنان در سطح خوبی قرار دارند و امیدوارم با حفظ این روند، دست پر و با کسب مدال های خوشرنگ از رقابت های پارالمپیک توکیو بازگردیم و برای کشورمان افتخارآفرینی کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *