یساولی:

به صورت اتفاقی با شنای جانبازان و معلولین آشنا شدم / حضور در تیم ملی افتخار بزرگی است

ملی پوش تیم ملی شنای جوانان جانبازان و معلولین گفت: به صورت اتفاقی با این رشته آشنا شدم اما خوشحالم که با پشتکار به تیم ملی راه یافتم.

علی یساولی ملی پوش تیم ملی شنای جوانان در ماده کرال پشت در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: حدود شش سال پیش به صورت اتفاقی و با تغییر زمان تمرینم، با شناگران جانباز و معلول آشنا شدم و از آن زمان تاکنون به صورت جدی شنا را دنبال می کنم.

وی ادامه داد: سال ۹۶ در خراسان رضوی برای اولین بار در مسابقات شرکت کردم و اکنون بعد از چهار سال تمرین و تلاش، برای نخستین بار به تیم ملی دعوت شدم که از این اتفاق بسیار خوشحال هستم.

یساولی افزود: من تنها فرزند خانواده هستم و آنها در تمام این مدت از من حمایت کردند. خوشبختانه با راهیابی به اردوی تیم ملی توانستم زحمات و حمایت های آنها و مربیانم را جبران کنم.

وی عنوان کرد: تمام هدفم پیشرفت در ورزش است به طوری که بتوانم نماینده موفقی برای کشورم در رویدادهای بین المللی باشم و در پارالمپیک مدال آوری کنم.

ملی پوش شنای جوانان در پایان گفت: بر این باور هستم که هیچ آرزویی دست نیافتنی نیست و می توان با پشتکار و تلاش به آنها رنگ حقیقت بخشید.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *