برای حضور در مسابقات جام جهانی کرواسی – 2017؛

ترکیب تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین اعلام شد

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین با ترکیب ۱۲ ملی پوش به مسابقات جام جهانی کرواسی اعزام می شود.

مهدی زمانیشورابی، سمانه کوثرمدار(تهران)، مجید فلاحاردشیر(آذربایجان شرقی)، عظیم کریمی، زهرا غلام‌زاده (گیلان)، خدیجه رستمی(خوزستان)، سمیرا ارم، ساره جوانمردی(فارس)، عالیه محمودی(مازندران)، معصومه جلیلیان(خراسان‌رضوی)، رقیه شجاعی(زنجان)، معصومه خدابخشی(لرستان)، ملی پوشان اعزامی به این مسابقات هستند که از فردا، ۱۵ شهریور ماه وارد آخرین مرحله تمرینات می شوند.

نمایندگان کشورمان ۲۸ شهریور ماه برای حضور در رقابت های جام جهانی عازم کرواسی می شوند و به همین منظور چهارمین و آخرین مرحله تمرینات این ورزشکاران از ۱۵شهریور ماه در محل فدراسیون آغاز خواهد شد.

حسین امیری، سرمربی تیم ملی، علی مهدوی عابد از گیلان، زهرا علی بیگی از آذربایجان شرقی و زینب آقا علی اکبری از تهران به عنوان کمک مربی بر تمرینات ملی پوشان نظارت دارند.

زهرا پیربداغی به عنوان ژوری امتیاز دهی و تکنسین فنی در این اردو حضور دارد و سرپرستی تمرینات نیز بر عهده ی مهرنوش امینی است.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان ۲۸ شهریور ماه با ترکیب این ۱۲ ملی پوش و به سرپرستی حسین شهریاری، عازم کرواسی خواهد شد.

حسین امیری، علی مهدوی عابد و زهرا علی بیگی نیز به عنوان کادر فنی در این اعزام با ملی پوشان همراه هستند.

رقابت های جام جهانی تیراندازی به میزبانی کرواسی و در شهر اوسیک برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان ۶ مهر ماه به میهن باز خواهد گشت.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *