رقابت‌های قهرمانی جهان پاراتیروکمان ۲۰۱۹ هلند؛

تلاش جلالی‌پور و نعمتی برای کسب مدال برنز

کمانداران کشورمان در مرحله رده‌بندی مسابقات قهرمانی جهان پاراتیروکمان هلند به مصاف حریفان خود می روند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در ادامه مسابقات جهانی پاراتیروکمان در هلند و در ماده ریکرو مردان اصغر زارعی‌نژاد توانست ۶ بر ۲ تایلند را شکست دهد اما در مرحله یک هشتم نهایی ۶ بر ۴ برابر کمانداری از کره جنوبی شکست خورد.

غلامرضا رحیمی نیز در دور سوم ۷ بر ۳ مغلوب نماینده هند شد.

پوریا جلالی‌پور دیگر نماینده کشورمان در دور سوم ۶ بر صفر نماینده مغولستان را شکست داد و راهی دور بعد شد. وی در یک هشتم نهایی کمانداری از هند را از پیش رو برداشت.

جلالی‌پور در مرحله یک‌چهارم برابر نماینده ترکیه با نتیجه ۶ بر ۴ به پیروزی رسید و راهی نیمه‌نهایی شد اما در این مرحله نیمه‌نهایی مقابل کمانداری از آمریکا با نتیجه ۶ بر ۴ شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد. وی در دیدار رده‌بندی روز یکشنبه به مصاف حریفی از روسیه می‌رود.

در ماده ریکرو زنان، زهرا نعمتی ابتدا ۷ بر یک کمانداری از اوکراین را شکست داد و سپس نماینده ایتالیا را ۶ بر صفر از پیش رو برداشت و راهی دور نیمه‌نهایی شد. نعمتی در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب کمانداری از لهستان شد و به مرحله رده بندی صعود کرد. وی روز یکشنبه در دیدار رده‌بندی به مصاف حریفی از روسیه می‌رود

در ماده کامپوند انفرادی مردان، ایران ۳ نماینده داشت که در دور سوم رمضان بیابانی در تیر طلایی هادی نوری را شکست داد اما در ادامه و در مرحله یک هشتم با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۰ مغلوب حریفی از آمریکا شد.

علی‌سینا منشازاده در دور سوم ۱۴۴ بر ۱۴۱ نماینده آفریقای جنوبی را شکست داد.وی با برتری ۱۴۶ بر ۱۳۸ برابر این حریف راهی دور بعد شد. کماندار کشورمان در دور یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۳ مقابل نماینده ترکیه شکست خورد و از صعود به نیمه نهایی بازماند.

در کلاس W1 مردان مجید کاکوش و محمدرضا زندی که در دور نخست کماندارانی از آمریکا و جمهوری چک را شکست داده بودند، در دور دوم به ترتیب برابر نمایندگان جمهوری چک و ترکیه با نتایج ۱۴۱ بر ۱۳۸ و تیر طلایی شکست خوردند و از صعود به مراحل بالاتر باز ماندند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *