رقابت های قهرمانی جهان 2019 پارا تیراندازی:

تلاش ملی پوشان تیراندازی جانباز و معلول کشورمان برای تکمیل سهمیه های توکیو در سیدنی

 ۱۱ روز به آغاز رقابت های قهرمانی جهان پارا تیراندازی سیدنی ۲۰۱۹ باقی مانده است.

به گزارش وب سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ پارا تیراندازی سیدنی، از ۱۹ تا ۲۶ مهر ماه در استرالیا برگزار می شود و تیم ملی کشورمان با ترکیب ۵ تیرانداز در این رویداد حضور خواهد داشت.

رقیه شجاعی، سمیرا ارم، ساره جوانمردی، سیدمحمدرضا میرشفیعی، مهدی زمانی ملی پوشان اعزامی ایران به این رقابت ها هستند که زیر نظر زینب آقاعلی اکبری و رضا احمدی مربیان از امروز تمرینات خود در اردوی آمادگی این مسابقات آغاز کرده اند.

تاکنون ساره جوانمردی و سیدمحمدرضا میرشفیعی در تپانچه ی بادی ۱۰ متر و مهدی زمانی و سمیرا ارم در تپانچه خفیف ۵۰ متر سهمیه حضور در پارالمپیک توکیو را کسب کرده اند و هر کدام به دنبال تکمیل این سهمیه در ماده ی دیگر رقابتی خود هستند. همچنین رقیه شجاعی نیز برای کسب سهمیه های خود در ماده های ایستاده و درازکش تفنگ بادی ۱۰ متر به سیدنی می رود.

تیم ملی پاراتیراندازی کشورمان پنج شنبه ۱۸ مهر ماه پس از انجام کنترل تجهزات، تمرینات رسمی خود را در سالن بین المللی سیدنی آغاز می کند. افتتاحیه این رقابت ها جمعه ۱۹ مهر برگزار می شود و رقیه شجاعی به عنوان اولین نماینده ایران در این روز در خط آتش قرار می گیرد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *