ملی پوش تیراندازی جانبازان و معلولین:

تمام تلاشم ثبت بهترین عملکردم در پارالمپیک توکیو است

ارم گفت: هر رویداد برای من نقطه ای در مسیر فعالیت ورزشی ام است تا بتوانم اهدافم را محقق سازم.

سمیرا ارم ملی پوش تیراندازی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: آخرین اردوی آمادگی را پشت سر می گذاریم و با روحیه و انگیزه بالایی زیر نظر کادر فنی تمریناتم را پیگیری می کنم. آمادگی ام هر روز بیشتر و بهتر از قبل می شود و امیدوارم که با بهترین عملکردم در پارالمپیک توکیو بتوانم نتیجه درخشانی را رقم بزنم.

وی ادامه داد: توکیو دومین تجربه ام در پارالمپیک است و از آن زمان تاکنون در رقابت های مختلفی حضور پیدا کردم و تجربیات بیشتری نسبت به ریو پیدا کردم که به طور حتم برای من در این رقابت ها موثر خواهد بود. تمام تلاشم را برای رسیدن به موفقیت به کار می گیرم تا برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

ارم افزود: فقط به دنبال حضور در پارالمپیک توکیو نبودم. هر رویداد برای من نقطه ای در مسیر فعالیت ورزشی ام است تا بتوانم اهدافم را محقق سازم. هدفم حضور در رقابت های مختلف بیشتر و کسب افتخارات متعدد برای تیم ملی ایران است.

ملی پوش تیراندازی در پایان گفت: در پارالمپیک تیراندازانی حضور دارند که با آنها در میادین جهانی به رقابت پرداختیم و از این جهت نگرانی برای ما وجود ندارد و امیدوارم بتوانیم مانند همیشه با با کسب مدال های خوشرنگ برای کاروان ایران افتخار آفرینی کنیم و با دست پر به کشور بازگردیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *