ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین:

تمرکزم را روی تمریناتم گذاشتم/ هدفم کسب مدال طلا در پارالمپیک توکیو است

رستمی گفت: برای رسیدن به خوشرنگ ترین مدال مسابقات پارالمپیک تمام تلاشم را به کار می گیرم.

روح اله رستمی ملی پوش وزنه برداری جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: از پانزدهم فروردین اردوی آمادگی تیم ملی در جزیره کیش آغاز شده است که تا هشتم اردیبهشت ماه ادامه دارد و پس از یک استراحت کوتاه اردوی بعدی تیم ملی آغاز می شود تا با آمادگی کامل راهی رقابت های پارالمپیک شویم.

وی ادامه داد: در طول این اردو به صورت منظم و روزانه تمریناتم را زیر نظر کادر فنی تیم ملی انجام دادم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا در رقابت های پارالمپیک توکیو بتوانم مدال طلا را بدست آورم و رکورد این دسته وزنی را به نام کشورم ثبت کنم.

رستمی افزود: مربیان تیم ملی حریفان مان را آنالیز کرده اند و من تمام تمرکزم را روی انجام تمرینات و هدفم گذاشتم تا با کسب بهترین نتیجه بتوانم پرچم کشورم را در آوردگاه پارالمپیک به اهتزاز درآورم.

وی اظهار داشت: زمانی که وارد وزنه برداری شدم از پیشکسوتان این رشته انگیزه گرفتم و آنها را الگوی ورزشی خودم قرار دادم تا بتوانم مانند آنها برای تیم ملی ایران موفقیت کسب کنم.

ملی پوش وزنه برداری در پایان گفت: در رقابت های قهرمانی کشور سال قبل در کنار اهدافی که داشتم سعی کردم انگیزه ای برای ورزشکاران جوان تر باشم تا آنها هم برای موفقیت در مسابقات ورزشی دست از تلاش بر ندارند و در آینده از افتخار آفرینان تیم ملی ایران در رویدادهای بین المللی باشند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *