نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر خبر داد:

تمرینات نهایی بانوان تا ۹ مهر ماه/ تلاش خود را برای حفظ جایگاه سومی در پاراآسیایی خواهیم کرد

مریم دهستانی، نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر، از آغاز پنجمین اردوی آمادگی رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا خبر داد.

دهستانی در این خصوص به روابط عمومی فدراسیون گفت: آخرین اردوی بانوان ملی پوش بسکتبال با ویلچر از سه شنبه در تهران آغاز می شود و بازیکنان تا ۹ مهر فرصت دارند مروری بر تکنیک ها و تاکتیک ها داشته باشند.

وی افزود: در تمرینات پایانی بازیکنان استراحت بیشتری خواهند داشت تا آمادگی جسمانی خود را برای مسابقات از دست ندهند.

دهستانی ادامه داد: IWBF برای سال ۲۰۱۹ مسابقات جوانان را برگزار می کند و ما بعد از جاکارتا می بایست جوانگرایی را سرلوحه برنامه ریزی های خود قرار دهیم.

نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر در پایان خاطر نشان کرد: پس از مسابقات تدارکاتی تایلند، ملی پوشان ویلچرهای جدید را از فدراسیون تحویل گرفتند و در استان های محل سکونت خود و اردوی قبل تست کردند. خوشبختانه این ویلچرها به تحرک بازیکنان بهتر کمک می کند و ما در مجموع امیدواریم عنوان سومی آسیا را حفظ کنیم.

 

پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال باویلچر بانوان جانباز‌ و معلول و متصل به اعزام به بازی‌های پاراآسیایی از ۳ تا ۹ مهر در تهران برگزار می شود.

فتانه پورآت، مهسا سعادت (خراسان‌رضوی)، ناهید کرمی، ندا فراستی، سمیه کهزادپور (فارس)، لیلا عباسی، سحر حیدری، لیلا ملکی، رقیه امیری،

ثریا نوری (زنجان)، زهرا حبیبی (اردبیل)، مهدیه خاکباز (یزد)، ۱۲ ملی پوش اعزامی به رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا هستند.

آذر همایون‌پور ، به عنوان سرمربی، مهری یوسف‌زاده، مربی و شراره شجاعی به عنوان مربی بدنساز هدایت ملی پوشان را بر عهده دارند.

زهرا چزانی تا ۱۰ مهر ماه تیم ملی را در این اردو همراهی خواهد کرد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *