تیم ایران برای اولین حضور خود در رقابت های صحرانوردی امشب عازم آلمان می شود

عیسی ساوه شمشکی، رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین، در خصوص برنامه ملی پوشان ایران در مسابقات جهانی آلمان و نیز کمپ آموزشی گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی در این زمینه افزود: برای اولین بار است که تیم ملی ایران در رقابت های صحرانوردی شرکت می کند و با توجه به اینکه این مسابقات دارای امتیاز سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی نیز هست، امیدواریم بتوانیم مجوز حضور در این بازی ها را بدست بیاوریم.

ساوه شمشکی خاطر نشان کرد: اردوی تیم ملی از اواخر دی ماه آغاز شد و در اوایل اردو ملی پوشان به صورت رول اسکی تمرین کردند و هشت روز پایانی را نیز روی برف تمرین داشتند. جا دارد از همکاری خوب مسئولین پیست های دربند سر و دیزین که نهایت همکاری را با ما داشتند، تشکر کنم.

رئیس انجمن اسکی گفت: می توان گفت ملی پوشان به پنجاه درصد آمادگی مورد نظر دست پیدا کرده اند و با توجه به اینکه اولین تجربه ی آنها در مسابقات صحرانوردی است، انتظار مدال نداریم اما امیدواریم که بتوانند سهمیه کسب کنند.

وی افزود: پیش از آغاز مسابقات، نمایندگان کشورمان در یک کمپ آموزشی شرکت می کنند و دو مربی خوب تیم ملی احمد کاویان و فرزانه رضا سلطانی نیز در دوره تخصصی بین المللی مربی گری صحرانوردی معلولین حضور خواهند یافت.

ساوه شمشکی تصریح کرد: کمپ آموزشی به مدت ۸ روز به طول می انجامد و پس از آن کلاس بندی انجام می شود و در نهایت رقابت ها از یکم تا چهارم بهمن ماه برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان پنجم بهمن به میهن باز خواهد گشت.

تیم ملی اسکی صحرانوردی معلولین ایران با ترکیب حسن میرزاحسینی، الهه قلی فلاح، مهدی حسین زاده و ابوالفضل خطیبی، با هدایت احمد کاویان و فرزانه رضا سلطانی، مربیان تیم ملی، شامگاه سه شنبه، ۱۹ دی ماه عازم آلمان خواهد شد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *