رقابت های تیراندازی جام جهانی معلولین – کرواسی 2017؛

تیم ایران در تپانچه خفیف ۵۰ متر رکورد شکنی کرد و به نشان طلا دست یافت / راه یابی ۳ نماینده ایران به فینال P4

در پنجمین و آخرین روز از رقابت های جام جهانی تیراندازی، ۴ نماینده کشورمان در رقابت های تپانچه خفیف ۵۰ متر P4 به مصاف حریفان رفتند.

ساره جوانمردی، عالیه محمودی، سمیرا ارم و مهدی زمانی، ۴ ملی پوش تیم تیراندازی کشورمان بودند که در مصاف با ۲۱ ورزشکار دیگر به میدان رفتند.

در پایان مسابقات مقدماتی ساره جوانمردی با رکورد ۵۴۹ در جایگاه اول ایستاد، عالیه محمودی با رکورد ۵۴۳ دوم شد، سمیرا ارم با ثبت رکورد ۵۴۱ سوم شد و مهدی زمانی با رکورد ۵۲۱ در جایگاه دوازدهم ایستاد و بر این اساس، جوانمردی، محمودی و ارم به فینال راه یافتند.

در پایان مسابقات مقدماتی تیم ایران در تپانچه خفیف بادی ۵۰ متر، متشکل از ساره جوانمردی، سمیرا ارم و مهدی زمانی با مجموع امتیاز ۱۶۱۱ به عنوان نخست این رقابت ها دست یافت و نشان طلا را از آن خود کرد.

سه نماینده ایران تا ساعتی دیگر در رقابت های فینال تپانچه خفیف ۵۰ متر با حریفان خود روبرو می شوند.

نمایندگان کشورمان پیش از این موفق به کسب یک نشان طلا در تپانچه بادی مردان، یک نشان نقره در تپانچه بادی بانوان و یک نشان نقره تیمی در بخش تپانچه بادی مردان شده اند.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان با ترکیب مهدی زمانی شورابی، سمانه کوثرمدار(تهران)، مجید فلاح اردشیر(آذربایجان شرقی)، عظیم کریمی، زهرا غلام‌زاده (گیلان)، خدیجه رستمی (خوزستان)، سمیرا ارم، ساره جوانمردی(فارس)، عالیه محمودی (مازندران)، معصومه جلیلیان(خراسان‌رضوی)، رقیه شجاعی(زنجان)، معصومه خدابخشی (لرستان) در این مسابقات حضور یافته است.

حسین امیری به عنوان سرمربی، علی مهدوی و زهرا علی بیگی به عنوان مربیان تیم ملی و رقیه اله کرمی به عنوان سرپرست بانوان، در این اعزام با ملی پوشان همراه هستند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده ی حسین شهریاری است.

رقابت های جام جهانی تیراندازی معلولین از ۳۱ شهریور تا ۴ مهر ماه به میزبانی شهر اوسیک، در کرواسی برپاست.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *