دبیر کل منطقه آسیا و اقیانوسیه فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر:

تیم مردان ایران در سالهای اخیرپیشرفت خوبی داشته و از قدرتمند ترین تیم های این مسابقات است

دان پریمن، دبیر کل بسکتبال با ویلچر منطقه آسیا و اقیانوسیه، در حاشیه برگزاری رقابت های بسکتبال با ویلچر قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

پریمن در خصوص حضور ایران در این مسابقات اظهار داشت: تیم مردان ایران در چهار سال گذشته پیشرفت خوبی داشته و در این مسابقات نیز از قدرتمندترین تیم های حاضر به شمار می رود و آنچه در ترکیب این تیم جلب توجه می کند حضور بازیکنان جوان و جدید در ترکیب تیم است.

وی گفت: آنچه در ایران در خصوص بسکتبال با ویلچر صورت گرفته طبق روالی درست انجام شده و حضور تیم جوانان زیر ۲۲سال در مسابقات قهرمانی جهان و حضور بانوان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه نشان از فعال بودن این رشته در کشور شما دارد.

دبیر کل منطقه آسیا و اقیانوسیه فدراسیون جهانی خاطرنشان کرد: کشورهایی مثل استرالیا و ژاپن که در سطح بالایی قرار دارند، سالهاست که در این رشته فعال هستند و ایران نیز باید در بخش بانوان فعالیت خود را بیشتر کند تا به سطح این تیم ها برسد.

پریمن افزود: علاوه بر حضور تیم های ملی ایران، حضور داوران ایرانی در دوره داوری برایم جالب بود و تحت تاثیر عملکرد حرفه ای و روحیه ی همکاری آنها با هم قرار گرفتم. به ویژه اینکه در میان این داوران یک خانم نیز حضور داشت و امیدواریم در آینده شاهد حضور داوران بیشتری از ایران باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *