سرپرست انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین خبر داد:

تیم ملی برای شرکت در تورنمنت بین المللی بامداد دوشنبه عازم تونس می شود

بهمن رضایی، سرپرست انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین از اعزام تیم ملی دو ومیدانی به تورنمنت بین المللی تونس خبر داد.

وی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: تیم ملی دوومیدانی ایران در قالب ۲۰ ورزشکار در بخش جانبازان و معلولین و ۱۲ ورزشکار در بخش نابینایان و کم بینایان عازم این مسابقات که از ۳۱ خرداد تا ۳ تیر ماه به میزبانی تونس برگزار خواهد شد، اعزام می شود.

رضایی خاطر نشان کرد: تورنمنت بین المللی تونس، مسابقات معتبری است که هر سال برگزارودر هر دوره به تعداد شرکت کنندگان آن افزوده می شود.

سرپرست انجمن دو ومیدانی افزود: از سوی کمیته ملی پارالمپیک برای آمادگی بازی های پاراآسیایی جاکارتا یک رویداد تدارکاتی برای تیم دو ومیدانی در نظر گرفته شده که با توجه به شرایط، تورنمنت تونس انتخاب شد و علاوه بر بحث آمادگی و تدارکاتی، چند هدف دیگر نیز از این مسابقات دنبال می شود.

وی در همین زمینه گفت: تعدادی از ورزشکاران ملی پوش هستند که رکوردهای آنها در جدول رنکینگ سال ۲۰۱۸ ثبت نشده و برای حضور بازی های پاراآسیایی جاکارتا می بایست حتما در رویدادهای سال ۲۰۱۷ یا ۲۰۱۸ شرکت می داشتند تا در جدول رنکینگ قرار گیرند. از سوی دیگر ۹ ملی پوش دیگر که جدید هستند، کلاس بندی بین المللی مورد تایید IPC را ندارند و شرکت در این مسابقات کمک می کند تا کلاس بندی آنها نیز تایید شود و در نهایت کلاس بندی بخشی از ورزشکاران ما در گروه CP نیز می بایست review شود که این اتفاق در این مسابقات خواهد افتاد.

رضایی تصریح کرد: در بخش جانبازان و معلولین ۱۵ نفر ورزشکار مرد و ۵ نفر ورزشکار زن در کاروان حضور دارند که در مواد پرتابی و دوها به رقابت می پردازند و تورنتمت بین المللی تونس اولین رویدادی است که در آن به تعداد ۵ نفر ورزشکار در ماده دو داریم و از این حیث این رویداد پرتعداد ترین اعزام در این ماده محسوب می شود.

مدیر تیم ملی دو و میدانی افزود: تیم ملی بامداد روز دوشنبه، ۲۸ خرداد ماه تهران را به مقصد تونس ترک می کند و علی اصغر هادی زاده، سرپرستی کاروان اعزامی کشورمان به این مسابقات را بر عهده دارد و هرمز صادقی، علی سلیمی، بهنوش رضایی نسب، مصطفی بهرامی به عنوان مربیان تیم ملی در بخش جانبازان و معلولین و بنده نیز به عنوان مدیر تیم ملی، در کنار ورزشکاران حضور داریم.

تیم ایران با ترکیب یونس سیفی پور، مهدی علی زاده، سیامک صالح فرج زاده، محسن کائیدی، پیمان نصیری، داود علی قاسمی، فرهاد کهریزی، هرمز سیدی، علی الفت نیا، محسن حسینی پناه، احمد اجاقلو، آرش سطانی، خالد خزیرحمادی، علی امیدی، محمد الوان پور، سارا احمد زاده، بتول جهانگیری، شهلا حدیدی، عشرت کردستانی و پروین مقدم، در بخش جانبازان و معلولین به این مسابقات اعزام می شود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *