سرمربی تیم ملی والیبال نشسته:

تیم ملی بوسنی را آنالیز کرده بودیم / با قهرمانی در پارالمپیک، انتظارات را برآورده می کنیم

رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: با برنامه ریزی صحیح توانستیم تیم ملی بوسنی را شکست بدهیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران بعد از برتری ۳ بر صفر مقابل بوسنی و راهیابی به فینال بیان کرد: بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و با قدرت برنده شدیم تا برای مسابقه فینال آماده شویم. برای رسیدن به عنوان قهرمانی آمدیم. همه انتظار قهرمانی از تیم ملی ایران را دارند و باید این انتظار را بر آورده کنیم.

وی با اشاره به برتری قاطعانه مقابل بوسنی ادامه داد: بوسنی رقیب سنتی ایران بوده و ما همیشه ب هاین تیم احترام می‌گذاریم. به این‌که این تیم ضعیف شده هم اعتقاد نداریم.

رضایی همچنین عنوان کرد: تیم بوسنی را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. به همین دلیل این تیم را با قدرت شکست دادیم. یکی از بازیکنان این تیم در بازی‌های گذشته ۳۹ درصد در نتایج کسب شده بوسنی تاثیر گذار بود اما امشب حتی یک امتیاز هم نتوانست کسب کند.

سرمربی تیم ملی والیبال همچنین درباره بازی فینال مقابل روسیه هم گفت: از تیم روسیه شناخت خوبی داریم. دو ماه پیش در تهران با ما بازی کرد. بسیار تیم قدرتمندی است. البته برای این تیم هم برنامه‌ریزی می‌کنیم که بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *