برای شرکت در رقابت های جام جهانی العین؛

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین ایران عازم امارات می شود

ملی پوشان تیم تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان برای شرکت در رقابت های جام جهانی تیراندازی العین امارات، امشب تهران را ترک می کنند.

تیم ملی ایران با ترکیب مهدی زمانی، مجید فلاح اردشیر، ساره جوانمردی، سمیرا ارم، خدیجه رستمی، معصومه خدابخشی، زهرا غلام زاده و رقیه شجاعی در این رویداد حضور می یابد.

مسابقات در دو بخش تفنگ و تپانچه بادی برگزار می شود و برای اولین بار نمایندگان کشورمان در بخش تفنگ خفیف هم در رقابت ها شرکت می کنند.

ساره جوانمردی و سمیرا ارم در رقابت های تپانچه بادی ۱۰ متر و خفیف(P2،P4)، خدیجه رستمی در تپانچه ۱۰ متر(P2)، معصومه خدابخشی و زهرا غلام زاده در رقابت های تفنگ بادی و تفنگ خفیف(R4،R5، R9)، رقیه شجاعی در رقابت های تفنگ بادی(R2،R3) و مجید فلاح اردشیر و مهدی زمانی در رقابت های تپانچه بادی ۱۰ متر و خفیف(P1، P4) شرکت می کنند.

حسین امیری به عنوان سرمربی و علی مهدوی عابد و زهرا علی بیگی به عنوان مربیان تیم ملی، هدایت ملی پوشان را بر عهده دارند، مهدی باقری به عنوان تکنسین فنی با تیم همراه است و رقیه اله کرمی نیز سرپرستی کاروان اعزامی را بر عهده دارد.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان شامگاه ۲۷ اسفند ماه تهران را به مقصد امارات ترک می کند و ۸ فروردین ماه نیز به میهن بازمی گردد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *