تورنمنت بین المللی رنکنیگ جهانی تیراندازی با کمان معلولین- جمهوری چک؛

تیم میکس ریکرو ایران راهی فینال شد/ تلاش تیم ریکرو مردان برای دست یابی به برنز

   در سومین روز از رقابت های تورنمنت بین المللی رنکینگ جهانی تیراندازی با کمان جمهوری چک، رقابت نمایندگان کشورمان در بخش حذفی تیمی دنبال شد.

تیم میکس ریکرو کشورمان متشکل از زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی به فینال راه یافت و برای کسب نشان طلا به مصاف تیم لهستان می رود.

در بخش تیمی کامپوند نیز تیم ایران با حضور راضیه شیرمحمدی و علی سینا منشاه زاده در مرحله یک چهارم حذف و از گردونه مسابقات خارج شد.

تیم ریکرو مردان متشکل از غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی پور و اصغر زارعی نژاد به دیدار رده بندی راه پیدا کرد و برای کسب نشان برنز با نمایندگان لهستان روبرو خواهد شد.

تیم کامپوند مردان نیز با حضور علی سینا منشا زاده، رمضان بیابانی و هادی نوری درمرحله یک چهارم حذف و از دور رقابت ها خارج شد.

تیم ایران با ترکیب هادی نوری، علی سینا منشا زاده، رمضان بیابانی، پوریا جلالی پور، غلامرضا رحیمی، اصغر زارعی نژاد، محمدرضا زندی، مجید کاکوش، زهرا نعمتی، زهرا دلخوش، سمیه رحیمی، راضیه شیرمحمدی و فرزانه عسگری در این مسابقات شرکت کرده است.

مجید کهتری به عنوان سرمربی با همراهی جبرائیل عبادی و لیلا سخائی فر، مربیان تیم ملی و مهرداد غلامی، کمک مربی، هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد و مسعود حمیدی نیز سرپرست کاروان اعزامی است.

مسابقات تورنمنت بین المللی جمهوری چک از ۱۲ تا۱۶ تیربرپاست و نمایندگان کشورمان ۱۸ تیر ماه به میهن باز می گردند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *