معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان:

جامعه ورزش مشارکت فعالی در ترویج ارزش های دفاع مقدس دارد/ قهرمانان ما مروج ارزش های فرهنگی و اخلاقی هستند

احمدی گفت: امروز ورزش کشور با برگزاری یادواره و مسابقات با نام شهدا مشارکت فعال و حضور پرشوری در ترویج ارزش های هفته دفاع مقدس دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از خانواده معزز شهدا و جانبازان سرافراز بیان کرد: فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس را گرامی میدارم و به روح پاک شهدا و امام عزیز شهدا درود و صلوات می فرستم و پیشاپیش اربعین حسینی را تسلیت عرض می کنم.

وی ادامه داد: از مسئولین فدراسیون و سازمان بسیج ورزشکاران تشکر و قدردانی می کنم که در این ایام با اقدامات ارزشمند و معنوی شان باعث نشر و ترویج ارزش های هفته دفاع مقدس می شوند.

دکتر احمدی افزود: افتخار آفرینی و کسب مدال های رنگارنگ ملی پوشان و قهرمانان کاروان سردار دل ها را در رقابت های پارالمپیک تبریک عرض می کنم. در این رویداد شاهد ترویج ارزش های معنوی، انسانی و اخلاقی بودیم. کاروان سردار دل ها با برنامه ریزی و همکاری ارزشمند مجموعه فدراسیون های مرتبط توانست بارها پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در پارالمپیک به اهتزاز در آورد.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی عنوان کرد: قهرمانی به تنهایی واجد ارزش نیست آنچه که به قهرمانی ها ارزش می دهد آراستگی معنوی و فرهنگی است و مقام معظم رهبری بر این ارزش ها در ورزش تاکید دارند و قهرمانان ما در میادین مختلف مروج ارزش های انسانی، فرهنگی، اخلاقی و پهلوانی هستند.

وی اظهار داشت: امروز دلیل ماندگار شدن نام ورزشکاران ما علاوه بر کسب قهرمانی ها، ارزش های انسانی و اخلاقی است که آنها در میادین ورزشی نشان دادند. همواره باید در ورزش مباحث معنوی و اخلاقی را تبلیغ و ترویج کنیم.

دکتر احمدی بیان کرد: امروز ورزش کشور با برگزاری یادواره و مسابقات با نام شهدا مشارکت فعال و حضور پرشوری در ترویج ارزش های هفته دفاع مقدس دارد. همچنین در رویدادهای مختلف بارها شاهد اهدای مدال قهرمانان به شهدا و خانواده معزز آنها هستیم.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در پایان گفت: امیدوارم با ترویج ارزش های معنوی و فرهنگی بیش از پیش در مسیر شهدا و امام راحل قدم برداریم و در سایه منویات مقام معظم رهبری شاهد توفیقات روزافزون جامعه ورزش کشورمان باشیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *