رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین:

جام جهانی تایلند فرصتی برای ارزیابی عملکرد ملی پوشان است/ استعدادیابی و پشتوانه سازی از اهداف انجمن در سال جاری

رضازاده گفت: رقابت‌های جام جهانی تایلند فرصتی است تا کادر فنی عملکرد ملی پوشان را مورد بررسی قرار دهند.

حسین رضازاده رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی بیان کرد: خوشبختانه تیم ملی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی چند مرحله اردوی آمادگی را پیش از حضور در مسابقات تایلند پشت سر گذاشته است.

وی ادامه داد: وزنه برداری از رشته‌های رکوردی در ورزش است و به این جهت ملی پوشان می بایست به طور مداوم زیر نظر کادر فنی در اردوها تمرین کنند.

رئیس انجمن افزود: تاکنون برنامه‌های پیش بینی شده از سوی کادر فنی اجرا شده است و امیدوارم این روند تا کسب موفقیت در رقابت‌های پیش رو ادامه داشته باشد.

رضازاده عنوان کرد: جام جهانی تایلند فرصتی است تا کادر فنی عملکرد ملی پوشان را پس از یکسال دوری از میادین بین المللی مورد ارزیابی قرار دهند و همچنین وضعیت حریفان را نیز بررسی نمایند.

وی اظهار داشت: انجمن در کنار برنامه ریزی برای موفقیت تیم ملی در پارالمپیک توکیو، به دنبال بحث استعدادیابی در بین جوانان است تا برای تیم ملی پشتوانه سازی کنیم.

رئیس انجمن بیان کرد: تیم ملی از ملی پوشانی بهره می برد که مدال جهانی و پاراآسیایی دارند و امیدوارم که در پارالمپیک توکیو نیز از مدال آوران کاروان ورزشی کشورمان باشند.

وی افزود: با هیئت‌های استانی در ارتباط هستیم تا بتوانیم ورزشکاران مستعد را شناسایی و به تیم ملی دعوت کنیم.

رضازاده درباره قهرمانی کشور سال گذشته گفت: این مسابقات فرصتی شد تا کادر فنی عملکرد ملی پوشان را ارزیابی و ورزشکاران مستعد را شناسایی نمایند و همچنین برای جوانان انگیزه ای بود تا در کنار ملی پوشان کشورمان رقابت کنند.

رئیس انجمن در پایان گفت: از مسئولین فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک به جهت حمایت‌های شان و مهیا کردن شرایط برای برپایی اردوها، تشکر و قدردانی می کنم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *