با اعلام فدراسیون جهانی؛

جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو مشخص شد/ ۴ هوگوپوش ایران در صدر جهان

فدراسیون جهانی تکواندو جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ از سوی فدراسیون جهانی این رشته اعلام گردید.

بر همین اساس “مهتاب نبوی” بانوی پاراتکواندوکار کشورمان در وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) با ۱۱۰ امتیاز همچنان در رده نخست قرار دارد.

“سعید صادقیان‌پور” هوگوپوش وزن ۶۱- کیلوگرم (K42) با ۲۹۸ امتیاز همچنان در صدر قرار دارد. “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس K44 با ۷۰٫۲۷ امتیاز در جایگاه دوازدهم باقی ماند.

“محمدرضا شعبانی” پاراتکواندوکار کشورمان در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با ۹۴٫۴۳ جایگاه پنجمی خود را حفظ کرد و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۱۲٫۴۸ امتیاز در مکان هفدهم قرار گرفت.

“احمد نریمانی” نماینده وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) نیز با ۲۴۵٫۶۰ امتیاز در رده نخست جهان ایستاد. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۱۲۴ امتیاز همچنان در رده دوم قرار دارد.

“مهدی پوررهنما” ملی پوش وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) با ۲۸۱٫۱۲ امتیاز صدرنشین این وزن در جهان است. “محمود جعفرزاده” نیز با ۶۸٫۲۰ امتیاز در رده سیزدهم ایستاد. “علیرضا بخت” در این وزن نیز در مکان چهل و ششم قرار گرفت.

“اصغر عزیزی” ملی پوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K44) با ۱۹۲٫۱۴ امتیاز و یک پله صعود در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفت. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۷٫۹۲ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد. “محسن عبدی” در این وزن نیز با ۹ امتیاز در رده چهلم ایستاد.

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *