از سوی فدراسیون جهانی تکواندو؛

جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو اعلام شد/ پوررهنما و نریمانی همچنان در صدر جهان

جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد و ملی پوشان ایران در میان برترین های جهان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، به نقل از وب سایت فدراسیون تکواندو، جدیدترین رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه «ژوئن» ۲۰۱۹ اعلام شد.

بر همین اساس “مهتاب نبوی” بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۱۰۰ امتیاز همچنان رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار دارد.

“سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42) با ۲۵۸ امتیاز جایگاه دوم را به خود اختصاص داد. “سجاد جوانبخت” در همین وزن و در کلاس (K44) با ۶۷٫۶۳ امتیاز همچنان در رده سیزدهم قرار دارد.

“محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با ۵۵٫۹۴ در رده ششم قرار گرفت و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۱۲٫۴۸ امتیاز در رده هجدهم ایستاد.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) نیز با ۲۳۱٫۶۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۱۰۰ امتیاز رده دوم را در اختیار دارد.

“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) با ۲۵۱٫۱۲ امتیاز همچنان در رده نخست قرار دارد. “محمود جعفرزاده” نیز ۶۴٫۸۵ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است. “علیرضا بخت” در این وزن نیز در رده شصت و هفتم قرار دارد.

“اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (K44) با ۱۶۲٫۱۴ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی قرار دارد. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۷٫۹۲ امتیاز رده پانزدهم را به خود اختصاص داد. “محسن عبدی” دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز با ۹ امتیاز جایگاه سی و نهم را در اختیار دارد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *