با حضور نماینده فدراسیون،

جلسه هماهنگی چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته برگزار شد

جلسه هماهنگی چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته در محل جامعه ی  معلولین ایران با حضور نماینده فدراسیون و سازمان های مردم نهاد این حوزه برگزار شد.

این نمایشگاه از ۱۱تا ۱۴ مهر ماه با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت و پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور و بنیاد شهید و امور ایثارگران جمعیت هلال احمر، انجمن های تخصصی حوزه معلولان و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  و مراکز علمی و دانشگاهی در محل سایت نمایشگاهی مجتمع نمایشگاهی گفتگو (جنب بوستان گفتگو) از ساعت ۱۰ الی ۱۸  برگزار می گردد.

بازدیدکنندگان این نمایشگاه و علاقمندان می توانند با دریافت آموزش های علمی و عملی رایگان در کلاسهای آموزش تخصصی، سمینارها ی تخصصی، کارگاههای آموزشی مشارکت نموده و از برنامه های جنبی این رویداد شامل (ارائه خدمات آموزشی رایگان)  بهره مند گردند.

چهارمین  نمایشگاه بین المللی تخصصی  تجهیزات و خدمات توانبخشی معلولین ، جانبازان و سالمندان و صنایع پزشکی  وابسته (E.R.D 2018)  تا کنون با حضور بیش از ۶۰ شرکت تولید کننده و واردکننده محصولات کمک توانبخشی و خدمات سازمان های مردم نهاد به عرضه محصولات توانبخشی خواهند پرداخت.

همچنین برای این نمایشگاه برنامه های جانبی همچون کارگاه های آموزشی، سمینارهای تخصصی – برنامه های ورزشی و تقدیر از کارآفرینان و پیشکسوتان در حوزه صنعت توانبخشی در نظر گرفته شده است.

 

 

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *