جلسه هیئت رئیسه فدراسیون امروز برگزار شد

نشست هیئت رئیسه فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، این نشست امروز سه شنبه سی و یکم خرداد ماه با حضور آقایان اسبقیان، حمیدی، قاسمی، کارگری، نگارنده، مدبر، مسجدی، سیدباقری، حسین پور، گلشنی و خانم نصیری برگزار شد.

در ابتدا جلسه گزارش عملکرد ماهانه فدراسیون در خصوص برگزاری اردوها، مسابقات داخلی، برنامه های آموزشی، مجامع عمومی و انتخاباتی برگزار شده در هیئت های استانی، نتایج کسب شده در اعزام‌ها به خصوص عملکرد تیم ملی بسکتبال با ویلچر و وزنه برداری بانوان و تمجید IPC از حضور بانوان وزنه بردار در رقابت‌های کره جنوبی بیان شد.

در ادامه روند ارزیابی و بررسی نقاط ضعف و قوت واحد‌های فدراسیون، در این جلسه، نقاط قوت و ضعف واحد ورزش همگانی از سوی گلشنی مدیر ورزشی فدراسیون مطرح شد و عملکرد آن مورد ارزیابی قرار گرفت.

اعضای هیئت رئیسه نسبت به فعالیت ورزش همگانی در برنامه‌های سال ۱۴۰۱ فدراسیون تاکید ویژه‌ای داشتند و مقرر شد در جلسه بعدی برنامه مدون ورزش همگانی از سوی این واحد ارائه شود.

همچنین با توجه به اینکه فدراسیون طی سال‌های گذشته در بین ۳ فدراسیون برتر وزارت ورزش و جوانان به لحاظ فعالیت در زمینه ورزش همگانی بوده است، مورد تمجید و تشویق اعضای هیئت رئیسه قرار گرفت.

همچنین در این نشست اعضای هیئت رئیسه بر بحث استعدادیابی در راستای پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس و پاراآسیایی ۲۰۲۶ به جهت کسب نتایج درخشان تاکید  داشتند تا اقدامات ویژه‌ای در این زمینه صورت گیرد.

عکاس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *