پرچم دار کاروان ایران در مراسم افتتاحیه بازی های پاراآسیایی جاکارتا؛

جوانمردی: از اینکه لایق پرچمداری کاروان کشورم شناخته شدم سپاسگزارم

ساره جوانمردی، ملی پوش پرافتخار تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین، به عنوان پرچمدار کاروان ایران در مراسم افتتاحیه بازی های پاراآسیایی جاکارتا معرفی شد.

وی در این خصوص به روابط عمومی فدارسیون گفت: روز گذشته از طریق رسانه ها مطلع شدم که به عنوان پرچمدار کاروان کشورم در بازی های پاراآسیایی انتخاب شده ام و از کمیته ملی پارالمپیک تشکر می کنم که من را لایق این مسئولیت خطیر دانستند.

جوانمردی افزود: معتقدم افراد زیادی هستند که بیش از من شایسته ی این عنوانند و می دانم که مسئولیت سختی پیش رو دارم. با این حال حس خوبی دارم و امیدوارم به بهترین شکل ممکن از عهده ی این مسئولیت برآیم.

قهرمان طلایی مسابقات قهرمانی جهان خاطر نشان کرد: بازی های پاراآسیایی جاکارتا سومین تجربه ی من از حضور در بازی های پاراآسیایی خواهد بود و با پشت سر گذاشتن مسابقات العین امارات و نیز مسابقات جهانی کره و نیز با تمریناتی که به صورت غیر متمرکز در حال انجام آن هستم، تلاش می کنم بهترین عملکرد را در این مسابقات داشته باشم.

وی گفت: مسابقات قهرمانی جهان بسیار فراتر از یک رویداد تدارکاتی بود و از کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تشکر می کنم که زمینه ی حضور تیم ملی را دراین مسابقات فراهم کردند.

جوانمردی افزود: در حال حاضر شرایط خوبی دارم و خوشبختانه اولین سهمیه در رشته P2، تپانچه بادی ۱۰ متر بانوان، را نیز بدست آوردم و با کم شدن بار کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ از روی دوشم، تلاش می کنم در بازی های پارالمپیک توکیو در هر دو ماده تپانچه خفیف و تپانچه ۱۰ متر به همان کیفیت قبل عمل کنم و البته این مهم با تداوم حمایت های پارالمپیک و فدارسیون میسر خواهد بود.

وی در پایان اظهار داشت: حسی که از شنیدن خبر پرچم داری داشتم متفاوت از حسی بود که در زمان کسب سهمیه و یا روی سکو رفتن داشتم و همه ی آنها افتخار آمیز و خوشایند هستند.

ساره جوانمردی در جریان رقابت های قهرمانی کره جنوبی توانست علاوه بر کسب ۲ نشان طلای انفرادی در ماده های تپانچه خفیف ۱۰ متر و ۵۰ متر، در همین ماده به نشان طلای تیمی و نشان نقره تیمی نیز دست یابد و اولین سهمیه P2 را نیز برای بازی های پارالمپیک توکیو بدست آورد.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *