امروز انجام شد؛

حضور اسبقیان در اردوی تیم ملی والیبال نشسته مردان

رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به همراه مدیرعامل شرکت صنایع غذایی و بسته‌بندی عسل دخت شهد (بن‌مانو) از تمرینات ملی پوشان والیبال نشسته بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اسبقیان رئیس، حسین پور سرپرست خزانه داری، شکری سرپرست مدیریت اداری و پشتیبانی فدراسیون به همراه موثق مدیرعامل شرکت صنایع غذایی و بسته‌بندی عسل دخت شهد (بن‌مانو) با حضور در اردوی تیم ملی والیبال نشسته مردان از تمرینات ملی پوشان بازدید کردند.

در این بازدید فرید صائبی مربی تیم ملی والیبال نشسته ضمن بیان نحوه آمادسازی ملی پوشان در اردو عنوان کرد: بازیکنان تیم ملی به آمادگی لازم رسیدند و در شرایط خوبی به سر می برند. از امکانات و حمایت های کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تشکر و قدردانی می کنم چرا که بهترین شرایط را برای برگزاری اردوها و آماده سازی ملی پوشان فراهم کردند.

اسبقیان رئیس فدراسیون در این بازدید عنوان کرد: والیبال نشسته مردان کشورمان از تیم های با انگیزه کاروان است و موفقیت های تیم ملی در رقابت های مختلف جهانی و آسیایی باعث افزایش سطح انتظارات شده است.

رئیس فدراسیون گفت:به طور حتم با برنامه ریزی کادر فنی و تلاش ملی پوشان و همچنین با دعای خیر ملت شریف ایران باز هم در پارالمپیک توکیو شاهد کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی مسابقات از سوی تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان خواهیم بود. ما تلاش می کنیم با ایجاد آرامش برای ملی پوشان، روند موفقیت ها ادامه داشته باشد.

موثق مدیرعامل صنایع غذایی و بسته‌بندی عسل دخت شهد (بن‌مانو) عنوان کرد: خوشبختانه امسال نیز فرصت شد تا حامی ورزش جانبازان و معلولین باشیم. امیدوارم که بتوانیم در مسیر موفقیت های فدراسیون و تیم های ملی موثر باشیم و آرزوی ما درخشیدن تیم های ملی کشورمان در پارالمپیک توکیو است.

عکس: رضا جوشقانی

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *