ملی پوش جوان تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین:

حضور همزمان در مسابقات جهانی و پاراآسیایی جوانان انگیزه هایم را بیشتر کرده است

محسن بختیار، ملی پوش جوان تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین است که به عنوان تنها نماینده از تیم ملی جوانان در مسابقات جهانی مکزیک حضور خواهد یافت.

بختیار، وزنه بردار ۱۹ ساله ی گیلانی تیم ملی، علاوه بر حضور در مسابقات جهانی مکزیک که در دو بخش جوانان و بزرگسالان برگزار می شود، در رقابت های پاراآسیایی جوانان امارات نیز حضور می یابد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون پیرامون حضورش در این مسابقات گفت: تا کنون در دو رویداد جهانی و آسیایی به ۲ نشان طلا دست یافته ام و مسابقات مکزیک اولین حضور همزمان من در مسابقات جوانان و بزرگسالان خواهد بود و علاوه بر شرکت در رقابت های دسته ۵۴ کیلوگرم جوانان در مسابقات بزرگسالان همین دسته نیز حضور خواهم یافت.

بختیار خاطر نشان کرد: با فاصله کمی از این رویداد در مسابقات پاراآسیایی جوانان امارات نیز شرکت می کنم و امیدوارم از تمامی فرصت هایی موجود بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.

ملی پوش جوان تیم وزنه برداری افزود: اگرچه فاصله بین مسابقات جهانی و پاراآسیایی امارات کم هست و فرصتی برای استراحت نیست اما حضور همزمان در این دو رویداد انگیزه هایم را برای کسب مدال بیشتر کرده است.

وی گفت: در مسابقات جهانی مکزیک از رقبایم در بخش جوانان اطلاع زیادی ندارم اما در رده سنی بزرگسالان وزنه بردارانی از نیجریه و یونان رقبای اصلی ام به شمار می روند.

بختیار در پایان تصریح کرد: پس از مسابقات پیش رو، برنامه ریزی ام برای آمادگی حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا در سال آینده متمرکز می شود و امیدوارم که در اولین حضورم در مسابقات پاراآسیایی به خوش رنگ ترین مدال دست پیدا کنم.

تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین کشورمان از ۶ تا ۱۶ آذر ماه در رقابتهای جهانی وزنه برداری مکزیک حضور خواهد یافت و در همین ماه، ملی پوشان جوان  کشورمان در تیم ملی وزنه برداری در بازی های پاراآسیایی جوانان امارات شرکت می کنند.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *