مدیر تیم های ملی فوتبال جانبازان و معلولین خبر داد:

حضور ۱۵ تیم در مسابقات قهرمانی کشور فوتسال ID / آغاز رقابت ها از امروز

نقی مهدوی، مدیر تیم های ملی فوتبال جانبازان و معلولین، از حضور ۱۵ تیم در مسابقات قهرمانی کشور فوتسال ID خبر داد.

نقی مهدوی، مدیر تیم های ملی فوتبال جانبازان و معلولین در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون بیان کرد: چهاردهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور فوتسال ID به میزبانی سازمان بهزیستی و با همکاری فدراسیون با حضور ۱۵ تیم از امروز یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه در شهر بابلسر آغاز می شود.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات تیم های مازندران، فارس، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، اصفهان، کرمان، تهران، قزوین، اردبیل، گلستان، کردستان، زنجان، خوزستان و آذربایجان شرقی حضور دارند که در ۳ گروه چهار تیمی و یک گروه ۳ تیمی در دو سالن شهید عظیمی و نوبخت با یکدیگر به رقابت می پردازند.

مهدوی افزود: امروز یکشنبه ۷ بازی در نوبت صبح و ۷ بازی در نوبت بعد از ظهر و مرحله دوم مقدماتی با پیگیری ۷ دیدار در نوبت صبح دوشنبه  برگزار می شود. روز سه شنبه نیز مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی انجام می شود تا وضعیت تیم های صعود کننده به مرحله فینال مشخص شوند.

وی تصریح کرد: مرحله فینال و رده بندی مسابقات صبح روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

مدیر تیم های ملی فوتبال جانبازان و معلولین در پایان گفت: من به همراه کارشناسان فنی انجمن در این رقابت ها حضور داریم تا با شناسایی استعدادها و نفرات برتر، آنها را به اردوی تیم ملی دعوت کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *