سومین دوره رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا:

خالوندی: در کلاس های F57 و F56  ایران ۳ مدال دارد/ خاطره جذاب لندن را در جاکارتا تکرار می کنیم

محمد خالوندی قهرمان کرمانشاهی کشورمان در رشته پرتاب نیزه با سابقه ۶ ساله حضور در تیم ملی، گفت: خدا را شکر می کنم که توانستم بار دیگر در میدانی جدید با پیراهن تیم ملی حاضر شوم و به دنبال افتخارآفرینی باشم. به امید خدا با تمام توانم وارد مسابقات می شوم تا بتوانم مردم ایران را شاد و خوشحال کنم.

این ورزشکار پرافتخار کاروان ایران در مورد اتفاقاتی که بر سر کلاس بندی ها رقم خورد، افزود: یکسری مشکلات به خاطر این کلاس بندی برای من و چند تن دیگر از ورزشکاران به وجود آمد اما با این حال باید از تمام این مشکلات چشم پوشی کرد و به فکر کسب مدال بود. دوست دارم با دست پر از رقابت ها خارج شوم. من می خواهم یک قول مهم به شما بدهم؛ اینکه در این مسابقات در کلاس F57 و F56  هر ۳ مدال برای ایران خواهد بود.

خالوندی اضافه کرد: برگزار کننده مسابقات، بسیاری از کلاس ها را ادغام کرد اما خدا را شکر که حریفان دیگر به ما نمی رسند اما از سوی دیگر باید با ورزشکاران ایرانی رقابت کنیم. تاکید می کنم که ما می توانیم در هر دو ماده، تمام مدال ها را به دست بیاوریم. این بزرگ ترین دلخوشی و شادی ما در این مسابقات خواهد بود و دوست داریم خاطره جذاب المپیک لندن را تکرار کنیم.

پرتاب گر کاروان ایران در جاکارتا اظهار داشت: تلاش ما این است که بتوانیم با افزایش مدال ها، جهش بیشتری به سمت موفقیت داشته باشیم اما نباید فراموش کنیم رقبایی مثل هند و ازبکستان در این سال ها سرمایه گذاری کردند تا برای خود شرایط بهتری بسازند. من معتقدم ۲۰ نفر دیگر در دو و میدانی داریم که می توانستند اعزام شده و در این رقابت ها مدال به دست بیاورند زیرا دو و میدانی ما پتانسیل فوق العاده ای دارد و در کنار هم توانایی کسب مدال های بیشتر را داریم. در همین حد بگویم که امیدوارم با تکرار رکوردهای شخصی که در تمرینات توسط بچه ها رقم خورد، این دوره می توانیم شرایط خاصی را تجربه کنیم.

خالوندی در پایان خاطرنشان کرد: ما اینجا هستیم تا تلاش بیشتری کنیم و مدال های ارزنده ای برای کشورمان به دست بیاوریم. کمیته پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولین نیز برنامه ریزی کاملی داشتند تا کاروان ایران با دست پر از این رقابت ها خارج شود. از یک سو برای بهبود شرایط مان می جنگیم و از طرف دیگر به این بازی ها، به چشم دیدارهای تدارکاتی برای حضور در المپیک و رقابت های جهانی نگاه می کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *