خسروی وفا: تفاهم نامه با سازمان بهزیستی فرصتی برای رشد ورزش پارالمپیک است

رئیس کمیته ملی پارالمپیک گفت: با امضا تفاهم نامه با سازمان بهزیستی، به توانمند سازی ورزشکاران پارالمپیکی کمک خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک بیان کرد: ورزش پارالمپیک از پدیده های انقلاب اسلامی ایران است که پیوند نزدیکی با سازمان بهزیستی دارد.

وی ادامه داد: در سال های گذشته تفاهم نامه های مختلفی برای تسهیل کار ورزش پارالمپیک امضا شده که فعالیت ها را بین دستگاه ها برای خدمت رسانی به جانبازان و معلولین مدیریت و تقسیم کرده است تا به توانمند سازی ورزشکاران کمک لازم صورت گیرد.

خسروی وفا افزود: هر گونه فعالیتی که برای معلولین انجام شود به اندازه ورزش دیده نخواهد شد چرا که با حضور در این عرصه می توانند در جوامع بین المللی به واسطه مسابقات جهانی و پارالمپیک دیده شوند.

وی عنوان کرد: از نظر حضور در جوامع بین المللی نیاز به توضیح نداریم و از سوی مسئولین جهانی از ظرفیت جمهوری اسلامی ایران برای پرورش استعدادها و موفقیت های ورزشکاران تعریف صورت می گیرد.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک در پایان گفت: روز ملی پارالمپیک در تقویم ایران و سایت IPC ثبت شده است و در تلاشیم که با صحبت هایی که با مسئولان کمیته بین المللی پارالمپیک داشتیم آن را به روز جهانی تبدیل کنیم.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *