معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان؛

داورزنی: کاروان پارالمپیک ایران حضوری قدرتمند در جاکارتا خواهد داشت/ هر چه برای ورزش جانبازان و معلولین انجام دهیم کم است

محمد رضا داورزنی، ریاست مجموع عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در حاشیه برگزاری این مجمع گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی گفت: ما شرمنده ورزشکاران حوزه جانبازان و معلولین هستیم و هر کاری برای این قشر انجام دهیم کم است. از فردی که هر آنچه در توان دارد با اخلاص تقدیم می کند و با جانفشانی خود انقلاب را حفظ کرده را چه گونه و با چه مقیاسی می توان تقدیر کرد؟

داورزنی خاطر نشان کرد:توسعه ورزش جانبازان و معلولین امری است که کار یک سازمان و نهاد نیست بلکه با توجه دولت، مجلس، مسئولین محلی استان ها و همه ی افرادی که کاری از دستشان برمی آید، میسر است و امیدواریم به زودی شاهد شرایطی باشیم که ورزشکاران جانباز و معلول در شهرستان ها دغدغه ای برای تمرین و انجام فعالیت های ورزشی نداشته باشند.

رئیس مجمع فدارسیون در پایان افزود: فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین از فدراسیون های نمونه است و توانسته با مدیریت بهینه به نتایج خوبی دست پیدا کند و قطعا جناب آقای دکتر صمیمی نیز با در پیش گرفتن روندی که آقای خسروی وفا آغاز کردند به تداوم افتخار آفرینی ها در رویدادهای پیش رو کمک می کنند و ان شالله شاهد حضور قدرتمند کاروان پارالمپیک ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا خواهیم بود.

print

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *